Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Junior IOS developer.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 futureProgrammer

futureProgrammer
  • 1 postów

Napisano 16 czerwca 2018 - 23:53

Witam. Sprawa wygląda tak. Jestem studentem 1 roku informatyki, mam solidne podstawy c++, jakiś czas temu przeszedłem na jave, pisałem coś na androida chwilę, jakieś kółko i krzyżyk, nic specjalnego ale odpuściłem gdy zobaczyłem jak mało ofert jest pracy. Przymierzałem się w kierunku springa, hibernate etc. patrząc po ofertach pracy, i wydaję mi się, że męczyłbym się w tej robocie, bardziej zarobki, dużo ofert pracy ciągnęły mnie do tego by zostać java dev. I tak pomyślałem o IOS. Kiedy robiłem coś na androida 100 razy lepiej mi sie programowało bo potem mogłem sobie te apki używać a w tym springu etc. tak średnio. Poza tym wydaje mi się, że jest mniejszy próg wejścia do IOS niż androida bo ludzie nie mają hajsu na te MacBooki i iphony. Mam dużo motywacji do znalezienia pierwszej roboty w IT,  niedługo wakacje w które mogę się skupić tylko na tym. I takie pytanie do was, czy duże zapotrzebowanie jest na IOS dev, jakie stronki/kursy/poradniki polecacie? Swift czy obj-c (chyba swift?). Proszę o odpowiedź i bez hejtu :D






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych