Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iOS Apple id


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 matthbmw

matthbmw
  • 6 postów

Napisano 12 czerwca 2018 - 00:35

Witam

Mam problem, i pytanie zgubilem moj iPhone 6. nabylem nowy i chcem sie zalagowac na moj apple id ktory mam od 8 lat, no ale autoryzacja dwupoziomowa ktora wysyla mi
Kod weryfikacji na iphone ktorego nie mam bo zostal zgubiony razem z numerem ktory byl polaczony z apple id. Pytanie czy jak w „Znajdź moj iPhone” usune urzadzenie czy pozostonie kod ten co mialem zeby osoby trzecie jego
Nie otworzyly?

#2 Regiss

Regiss
  • 2 893 postów
  • SkądRadom

Napisano 12 czerwca 2018 - 10:08

https://support.appl.../pl-pl/HT204921

Poprzez maila można przywrócić dostęp. Masz do niego dostęp mam nadzieję. Nigdy nie kasuj urządzenia z icloud bo wtedy złodziej odblokuję. Jak już będziesz miał dostęp oznacz go jako zagubiony, ukradziony. Wtedy nikt go nie odblokuję.

iPhone 15 Pro


#3 SERWIS.ME

SERWIS.ME
  • 1 006 postów
  • Płeć:
  • SkądKraków

Napisano 12 czerwca 2018 - 10:16

Jeśli masz już duplikat karty SIM to wybierz opcję przysłania kodu smsem, wtedy zalogujesz się bez problemu. A starego iPhona z iCloud nie usuwaj.


1CORE - Autoryzowany serwis Apple. Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Jana Zamoyskiego 81, 30-519 Kraków 
www.1core.pl Tel: 12 311 08 11


#4 matthbmw

matthbmw
  • 6 postów

Napisano 12 czerwca 2018 - 15:29

Nie mam duplikatu Karty i nie bede go mial, mieszkam za granica od 10 lat i siec w ktorej mialem karte nie robi duplikatow kart. Siec na karte. Chodzi mi tylko czy jak ja usune go z icloud to czy ktos na ten iPhone bedzie mogl wejsc po wgraniu nowego softa. Bo pomijajac odcisk palca mialem tez 6-cio cyfrowy kod i najbardziej to interesuje mnie czy ten kod zostanie po usunienciu iphone z icloud?

#5 Regiss

Regiss
  • 2 893 postów
  • SkądRadom

Napisano 12 czerwca 2018 - 15:47

Kod znika po wgraniu nowego softu przez iTunes. Jak usuniesz go z icloud to złodziej bez problemu go aktywuje. Jak nie usuniesz to będzie wołał o hasło do konta icloud.

iPhone 15 Pro


#6 SERWIS.ME

SERWIS.ME
  • 1 006 postów
  • Płeć:
  • SkądKraków

Napisano 12 czerwca 2018 - 15:50

Jeśli usuniesz iPhona z iCloud to kod blokady normalnie na nim zostanie i nikt nie dostanie się do danych ale będzie mógł odtworzyć oprogramowanie, skasować dane i uzywać go. Nie usuwaj go z iCloud, bo nie ma to sensu. Poza tym aby zalogować się do strony iCloud to też musisz mieć hasło z dwustopniowej weryfikacji. 


1CORE - Autoryzowany serwis Apple. Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Jana Zamoyskiego 81, 30-519 Kraków 
www.1core.pl Tel: 12 311 08 11


#7 matthbmw

matthbmw
  • 6 postów

Napisano 12 czerwca 2018 - 16:00

Ok, dzieki za konkretna odpowiedz. A teraz druga sprawa. jak ja go usune dzis z icloud to przypuśćmy, że jutro złodziej go włączy co zastanie na ekranie ? Bedą wszystkie moje dane, rzeczy na nim ? Dodajmy ze iphone np nie bedzie miał połączenia z internetem po włączeniu przez zlodzieja.
No tak a dwustopniowa weryfikacja wysyla kod na moje inne urzedzenia apple a mialem tylko tamtego zgubionego iphone, lub na numer ktory zostal zgubiony rzecz oczywista z telefonem. Innej opcji chyba nie ma... lub pisac maile z Apple. Czyli jak odtworzy iphone oprogramowanie to kod tez zniknie ?zostanie usuniety kod??

#8 Regiss

Regiss
  • 2 893 postów
  • SkądRadom

Napisano 12 czerwca 2018 - 17:54

Nie wiem ile razy można pisać to samo. Tak kod znika po odtworzeniu telefonu przez dfu. Tylko on nie ma nic wspólnego z zabezpieczeniem icloud, które zostaje.

iPhone 15 Pro





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych