Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Final Cut Pro X - ciemny obraz w podglądzie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 bogdanh

bogdanh
  • 484 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 czerwca 2018 - 18:54

Coś się pokaszaniło FCPX :) W załączniku jest przykład - po lewej obraz z odtwarzacza (systemowy i instalowane maja taki sam obrazek), a po prawej w podglądzie FCPX. Ktoś mi podpowiedział, żeby zrobić kalibracje monitora dla FCPX, ale nie ma pojęcia jak to zrobić dla programu. Kombinacje przy kalibracji ogólnej oczywiście nic nie zmieniły. Zawsze w FCPX jest dużo ciemniej.

P.s.
Forum nie pozwala dołączyć innych zrzutów (twierdzi, ze pliczek 16KB jest za duży)
Załączony plik  Zrzut ekranu 2018-06-07 o 17.25.21.png   110,3 KB   0 Ilość pobrań
 


Użytkownik bogdanh edytował ten post 07 czerwca 2018 - 18:55

Loading

Mac Mini M1, iMac 9.1 (nowsza historia), Mac Pro 3.1/5.1 12GB RAM/Catalina


#2 bogdanh

bogdanh
  • 484 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 czerwca 2018 - 06:41

Coś się pokaszaniło FCPX :) W załączniku jest przykład - po lewej obraz z odtwarzacza (systemowy i instalowane maja taki sam obrazek), a po prawej w podglądzie FCPX. Ktoś mi podpowiedział, żeby zrobić kalibracje monitora dla FCPX, ale nie ma pojęcia jak to zrobić dla programu. Kombinacje przy kalibracji ogólnej oczywiście nic nie zmieniły. Zawsze w FCPX jest dużo ciemniej.

P.s.
Forum nie pozwala dołączyć innych zrzutów (twierdzi, ze pliczek 16KB jest za duży)
Cos jest z forum do kitu!!! Po ponownym zalogowaniu nie można edytować, a jedynie dpowiadać!!!

attachicon.gifZrzut ekranu 2018-06-07 o 17.25.21.png

 

To jednak coś wyłącznie z FCPX. Zainstalowałem edytor MOvavi i tak kolory podglądu sa identyczne jak w podglądzie systemowym, vlc czy innych.


Użytkownik bogdanh edytował ten post 08 czerwca 2018 - 06:41

Loading

Mac Mini M1, iMac 9.1 (nowsza historia), Mac Pro 3.1/5.1 12GB RAM/Catalina





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych