Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

czy mogę przeglądać katalogi ze zdjęciami przez ATV4 z dysku zewnętrznego?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 zibi2000

zibi2000
  • 181 postów

Napisano 06 czerwca 2018 - 18:33

Posiadam mnóstwo zdjęć i filmów w katalogach na dysku zewnętrznym i przeglądanie ich bezpośrednio na TV przez USB jest koszmarem,

nie wyświetlają się katalogi z zawartością lecz android wyszukuje wszystkie zdjęcia i próbuje je wyświetlić wszystkie. Trwa to bardzo długo i

wyświetlane jest losowo, znalezienie odpowiedniej kolekcji jest koszmarem. Mam ATV4 i Maca Pro, czy da się tego użyć, tak aby widzieć i móc wybrać odpowiedni katalog?


iMac 20", MBPro 13", iPhone 1, 2, 3GS, 4, 4S, 5, 5S, 6, 7 , iPad 2 mini (u żony), iPad mod. 2017, ATV 4K.


#2 angelares

angelares
  • 912 postów
  • Skądona taka blada?

Napisano 08 czerwca 2018 - 10:40

możesz zaimportować zdjęcia z dysku do  aplikacji Photo na macu i program sobie je wczyta i stworzy do nich bazę (w niej będą zdjęcia) - tę bazę możesz przenieść spowrotem na dysk wymienny by nie zajmowała miejsca na kompie. Jak podepniesz dysk i podasz photo, że ma otworzyć sobie zewnętrzną bazę to będziesz mógl je obejrzeć w aplicacji Photos na atv.

 

Tu pokazane jak stworzyć taki import/export: 

 

 

 

oczywiścia aby przegldac zdjęcia dysk musisz mieć wpięty do maca, bo nie ma  opcji w by podejrzeć podłączając bezpośrednio do atv. 


Użytkownik angelares edytował ten post 08 czerwca 2018 - 10:43


#3 zibi2000

zibi2000
  • 181 postów

Napisano 11 czerwca 2018 - 12:10

Serdeczne dzięki. Będę próbował, bo nie wyświetla mi się ten przykład z importem/exportem.


iMac 20", MBPro 13", iPhone 1, 2, 3GS, 4, 4S, 5, 5S, 6, 7 , iPad 2 mini (u żony), iPad mod. 2017, ATV 4K.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych