Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Odzyskiwanie Apple ID


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dominik Sobczak

Dominik Sobczak
  • 2 postów

Napisano 05 czerwca 2018 - 18:06

Witam

 

Mam problem ponieważ na szybko stworzyłem jakieś konto dla koleżanki w Apple ID, niestety ... telefon padł , zrobiłem przywrócenie systemu ale ponownie każe się zalogować do iCloud, hasło znam, ale nie mam zielonego pojęcia jakie było utworzone Apple ID , czy da się go odzyskać np. po numerze telefonu ?

 

Uprzedzając pytania , nie został podany mail pomocniczy.

 

Pozdrawiam

Dominik



#2 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 07 czerwca 2018 - 08:35

Coś kręcisz. Żeby stworzyć Apple id musisz potwierdzić tego maila, bo przychodzi na niego wiadomość. Jak mogłeś to zrobić jak nawet nie wiesz jaki jest mail?
8Kolejny sposób na dziadka, wnuczka, koleżankę?

iPhone 15 Pro


#3 pedros

pedros
  • 1 392 postów
  • SkądWAW, PL

Napisano 07 czerwca 2018 - 15:14

Żeby stworzyć Apple id musisz potwierdzić tego maila, bo przychodzi na niego wiadomość.

Owszem. AppleID tworzy się na już istniejący adres e-mail, albo na nowy w domenie @icloud.com.

To może Ci pomóc:

https://iforgot.appl...section=appleid



#4 Dominik Sobczak

Dominik Sobczak
  • 2 postów

Napisano 12 czerwca 2018 - 18:27

Coś kręcisz. Żeby stworzyć Apple id musisz potwierdzić tego maila, bo przychodzi na niego wiadomość. Jak mogłeś to zrobić jak nawet nie wiesz jaki jest mail?
8Kolejny sposób na dziadka, wnuczka, koleżankę?

Tak na Koleżanka dziadka co ma wnuczka :) , dziękuje za idiotyczny post, który nic nie wniósł.


Owszem. AppleID tworzy się na już istniejący adres e-mail, albo na nowy w domenie @icloud.com.

To może Ci pomóc:

https://iforgot.apple.com/appleid#!&section=appleid

I tutaj właśnie chodzi dokładnie o odzyskanie tej domeny @icloud.com , została stworzona i kumpela jej nie pamięta , pytanie czy mogła ją stworzyć bez logowania się na swojego maila, na powyższej stronie sprawdziłem wszystkie możliwe kombinacje i w żaden sposób nie można odzyskać tej domeny. Hasło znam.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych