Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

BootCamp twierdzi, że USB ma za mało pamięci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kaytass

Kaytass
  • 5 postów

Napisano 30 maja 2018 - 12:24

Dzień dobry, 

 

Mam poważny problem ponieważ próbując zainstalować Win 10 na MacBook Pro (Mid 2012) przez Asystenta BootCamp, w momencie tworzenia USB z Win dostaję informację, że Nie można utworzyć dysku... za mało pamięci na dysku" itp.  

 

Próbowałem z dwoma pendrive'ami 16 GB i 32 GB, oba wielokrotnie formatowałem itd. Dysk HDD w Macu ma pojemność 1 TB. Co jest nie tak...??? ...i jak to naprawić?



#2 robaczysko

robaczysko
  • 53 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 01 czerwca 2018 - 19:59

spróbuj tego coś robisz żle.

https://support.appl.../pl-pl/ht204923



#3 kross3r

kross3r
  • 14 postów

Napisano 02 maja 2020 - 23:27

Cześć, temat ma 2 lata, ale nie widzę rozwiązania.

 

Użytkuję MacBooka Pro Mid 2012 około 5 lat, zawsze używałem na nim sporo windowsa. Przyszedł czas wymiany dysku HDD na SSD, zainstalowałem na nim najnowszy system Cataline 10.15.4.

 

Przy tworzeniu bootowalnego pena z windowsem mam powiadomienie w połowie instalacji "nie można utworzyć uruchamialnego dysku USB. Na tym dysku jest za mało miejsca " Pendrive ma 64GB, formatowałem go na różne sposoby. 

 

Jeśli nawet uda się przejść ten moment (2 razy się tak zdarzyło), pod sam koniec wywala błąd "Nie można zachować oprogramowania obsługi Windows na wskazanym dysku".

Parę lat temu robiłem to już kilka razy i nigdy nie natknąłem się na takie problemy.

 

Bardzo Was proszę o pomoc,

 

Pozdrawiam.



#4 kross3r

kross3r
  • 14 postów

Napisano 03 maja 2020 - 12:53

Cześć, temat ma 2 lata, ale nie widzę rozwiązania.

 

Użytkuję MacBooka Pro Mid 2012 około 5 lat, zawsze używałem na nim sporo windowsa. Przyszedł czas wymiany dysku HDD na SSD, zainstalowałem na nim najnowszy system Cataline 10.15.4.

 

Przy tworzeniu bootowalnego pena z windowsem mam powiadomienie w połowie instalacji "nie można utworzyć uruchamialnego dysku USB. Na tym dysku jest za mało miejsca " Pendrive ma 64GB, formatowałem go na różne sposoby. 

 

Jeśli nawet uda się przejść ten moment (2 razy się tak zdarzyło), pod sam koniec wywala błąd "Nie można zachować oprogramowania obsługi Windows na wskazanym dysku".

Parę lat temu robiłem to już kilka razy i nigdy nie natknąłem się na takie problemy.

 

Bardzo Was proszę o pomoc,

 

Pozdrawiam.

 

Dla potomnych:

 

Robimy bootowalnego pendrive'a za pomocą komputera z Windowsem i narzędzia oficjalnej strony microsoftu.

Odpalamy Bootcampa, bootcamp widzi obraz na USB, wybieramy tylko opcje instalowania sterowników i instalacji windowsa (dzielenie dysku na partycje).

Śmiga.

 

Pozdrawiam



#5 BlueBook

BlueBook
  • 401 postów

Napisano 04 maja 2020 - 08:47

Dla potomnych:

 

Robimy bootowalnego pendrive'a za pomocą komputera z Windowsem i narzędzia oficjalnej strony microsoftu.

Odpalamy Bootcampa, bootcamp widzi obraz na USB, wybieramy tylko opcje instalowania sterowników i instalacji windowsa (dzielenie dysku na partycje).

Śmiga.

 

Pozdrawiam

Pisałem o tym wielokrotnie.


MacPro3,1-2 x Q.Core 2.8GHz/RAM-32GB/SSD480GB/R9-380-2GB/El Capitan---MBP-MID2009-2.66GHz/RAM-8GB/SSD240GB-El Capitan/128GB-Windows10/9400M+9600M GT

iPhone 11 128GB





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych