Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

IPhone 8


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pawlis

Pawlis
  • 6 postów

Napisano 23 kwietnia 2018 - 20:17

Za nieco ponad 2800 widziałem ostatnio nowego iPhone 8 64gb w teletorium. Na co zwrócić uwagę przy kupnie i o co pytać żeby się nie naciąć? Czy może lepiej dla stu procentowego bezpieczeństwa kupić iPhone 7 z oficjalnej dystrybucji? Zależy mi na w miarę płynnym działaniu przez najbliższe 2 lata, na telefonie nie gram.

Użytkownik Pawlis edytował ten post 23 kwietnia 2018 - 20:18


#2 Regiss

Regiss
  • 2 889 postów
  • SkądRadom

Napisano 24 kwietnia 2018 - 05:43

Jak nie jesteś pewien to lepiej kup normalnie w sklepie 7. Będziesz miał 2 lata gwarancji (rękojmi w drugim roku,  która jest traktowana jak gwarancja przez Apple o ile kupizs u oficjalnego sprzedawcy jak MM, ME, Cortland, Xkom) i święty spokój. Spokojnie 2 lata jeszcze pochodzi, to nadal bardzo szybki telefon. W takich komisach nie wiadomo na co trafisz, nie zawsze mają dokumenty sprzedaży z salonów, bo na 99% ta 8 jest od operatora. Trafisz jeszcze na T-Mobile albo Plus i możesz się naciąć na blokadę IMEI, jak jakiś typ przestanie raty spłacać. Chyba że masz pewność że jest z Orange albo Play, wtedy nie ma się czego obawiać. Jedyny minus to tylko rok gwarancji zamiast dwóch.


iPhone 15 Pro


#3 Pawlis

Pawlis
  • 6 postów

Napisano 24 kwietnia 2018 - 06:36

Jak nie jesteś pewien to lepiej kup normalnie w sklepie 7. Będziesz miał 2 lata gwarancji (rękojmi w drugim roku, która jest traktowana jak gwarancja przez Apple o ile kupizs u oficjalnego sprzedawcy jak MM, ME, Cortland, Xkom) i święty spokój. Spokojnie 2 lata jeszcze pochodzi, to nadal bardzo szybki telefon. W takich komisach nie wiadomo na co trafisz, nie zawsze mają dokumenty sprzedaży z salonów, bo na 99% ta 8 jest od operatora. Trafisz jeszcze na T-Mobile albo Plus i możesz się naciąć na blokadę IMEI, jak jakiś typ przestanie raty spłacać. Chyba że masz pewność że jest z Orange albo Play, wtedy nie ma się czego obawiać. Jedyny minus to tylko rok gwarancji zamiast dwóch.


Sprawdzenie imei w bazach t-mobile i plus wystarczy? Mają oni te swoje strony do robienia tego: [url]http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/obsluga-klienta/uslugi/sprawdzenie-imei[/url]

#4 Regiss

Regiss
  • 2 889 postów
  • SkądRadom

Napisano 24 kwietnia 2018 - 07:47

Ale po co? Omijaj telefony z tych firm i będziesz spokojny. Ja tam nie wierze w to sprawdzanie na stronie. Dopóki mają w regulaminie jak byk napisane że mogą blokować, ja od nich telefonu nie kupię.


iPhone 15 Pro


#5 Jojox

Jojox
  • 585 postów
  • SkądPoznań

Napisano 03 maja 2018 - 16:47

Ja kupiłem iP8 Red od kolegi który wracał z USA za 2600zł. Cena świetna, tylko martwi mnie trochę rok gwarancji. Czy warto dokupić Apple Care?


 MacBook Pro 13" M1 16GB / 512GB   iPhone 12 Pro   Apple Watch S6


#6 Regiss

Regiss
  • 2 889 postów
  • SkądRadom

Napisano 03 maja 2018 - 17:44

W Polsce nie dokupisz bo nie ma oficjalnie . Chyba że z USA lub Innego kraju. 150$ więc średnio to wyjdzie cenowo.

Użytkownik Regiss edytował ten post 03 maja 2018 - 17:49

iPhone 15 Pro


#7 Jojox

Jojox
  • 585 postów
  • SkądPoznań

Napisano 03 maja 2018 - 22:32

Faktycznie sporo... To raczej będę liczył, że się nic się w tym drugim roku nie popsuje. :) A telefon w tym kolorze i tej cenie to petarda. :) 


 MacBook Pro 13" M1 16GB / 512GB   iPhone 12 Pro   Apple Watch S6


#8 cesiu111

cesiu111
  • 736 postów
  • SkądRz

Napisano 04 maja 2018 - 06:59

Ja płaciłem około 90€ na niemieckim eBayu. Minus taki, że trzeba go aktywować przez niemiecką infolinię Apple'a.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych