Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iTunes i synchronizacja zdjęć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ropuh

Ropuh
  • 35 postów

Napisano 18 kwietnia 2018 - 12:43

Dzień dobry,

Może ktoś doradzi jak rozwiązać następujący problem:

1) komputer z Windows 10 i ok. 30 000 zdjęć (ok. 50GB)

2) iPad Pro z iOs 11.3

Chciałbym te fotki mieć na iPadzie (128GB). Synchronizuję via iTunes, wskazując odpowiedni folder i .... znudziło mi się czekać po 10 godzinach i komunikacie na iTunes, że odczytuje (Odczytywanie zdjęcia z iPadPro). Da się coś z tym zrobić? Inaczej zsynchronizować? Mam Chmurę u nich z 200GB ale niekoniecznie chcę tam wrzucać tym bardziej, że na dysku mam podzielone na albumy itd. Kiedyś działało mi to bez problemu a teraz nie. Wiem, że dużo tych fotek ale może ktoś ma jakieś rozwiązanie? 

Mam te fotki dodatkowo na Flickerze ale nie zawsze jestem w miejscu gdzie mam dostęp do sieci i dlatego chciałem mieć taką kopię lokalną.



#2 Ropuh

Ropuh
  • 35 postów

Napisano 23 kwietnia 2018 - 08:23

No trudno, ja poległem. Postanowiłem wrzucić wszystko do chmury. Niestety tu pojawił się problem kolejny. Dlaczego iCloud odczytuje inaczej dane geolokalizacyjne zdjęć po wrzucenie via przeglądarka (Windows/Chrome)? Mam sporo fotek z wypadów w góry hiszpańskie. I kiedy otwieram je na komputerze dane pokazywane są poprawnie (używam GeoSetter'a) po wrzuceniu do iCloud fotki pokazywane są jako strzelane w Libii.

Zaczyna mnie męczyć ten problem. Gdzie można zgłosić coś takiego?



#3 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 23 kwietnia 2018 - 08:41

W teorii mógłbyś dzwonić do Apple w ramach problemów z iTunes. Jeśli masz wszystko zaznaczone odpowiednio do synchronizacji powinno działać. Może przeinstaluje iTunes. Na Windows to wciąż nie najlepiej zoptymalizowany program.

MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych