Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 4S , lepszy ios 8.1 czy 9.3.5 ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 RumburMK

RumburMK
  • 613 postów

Napisano 10 kwietnia 2018 - 15:41

Cześć. Mam takie szybkie pytanko. Kupiłem okazyjnie kilka dni temu iPhone 4S mającego oprogramowanie w wersji 8.1. Bateria trzyma niecały dzień... (rano około 8 odłączyłem od ładowania ... było 100% , po 8h zostało 53% baterii) . Chciałem sprawdzić programem z appstore jak bardzo zużyta jest bateria, ale aby zainstalować aplikację muszę zrobić upgrade do wersji 9.3.5 i zastanawiam się czy warto, czy telefon nie będzie później przez to mocno zamulał. Telefonu co prawda nie będę używał codziennie..ale mimo wszystko nie chciałbym z niego zrobić muła. Może ktoś jest na bieżąco w temacie , bo przeglądam forum i ciężko stwierdzić jednoznacznie czy warto czy nie ... Z góry dzięki :).



#2 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 636 postów
  • Płeć:

Napisano 10 kwietnia 2018 - 16:10

9.3.5 ucegli Ci telefon praktycznie. Nie aktualizuj.

#3 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 10 kwietnia 2018 - 16:14

Wgraj sobie przez itunes ios 6.1.3, a później OTA wgraj 8.4.1, zawsze będzie nowszy. 9.3.5 nie instaluj. Sprawdzone, działa :)



#4 Najwyzszy

Najwyzszy
  • 665 postów
  • SkądStrzegom

Napisano 10 kwietnia 2018 - 18:51

Jak kolega wyzej napisal masz te przyjemnosc, ze Apple pozwala wrocic na nim do iOS6, wiec mozesz sobie eksperymentowac :) 



#5 Krzysztof II

Krzysztof II
  • 96 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 06 grudnia 2019 - 00:32

Przepraszam, że trochę odgrzebuję starego trupa.

Mam iPhone 4s - w wersji 64GB, więc kiedyś bardzo mocny telefon.

Nigdy go nie sprzedałem, ze względu na sentyment do tego modelu... mam na nim iOS 7.1 i teraz pytanie, co pod kątem oprogramowania mogę z nim zdobić najsensowniejszego?

Na dzień dzisiejszy nie mogę się nawet zalogować do iClouda, bo nie ma możliwości wpisania na nim kodo weryfikacyjnego z iOS 13.2.3? Czy powrót do retro iOS 6 jest możliwy, czy powinienem go zaktualizować do iOS 9.3.6?
 


 iPhone Xs 64GB  iPhone 4s 64GB  iPad Pro 10.5 64GB


#6 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 06 grudnia 2019 - 00:44

To pytanie ma niewiele wspólnego z pierwotnym przeznaczeniem wątku. Dlatego ten nieco leciwy temat zostaje zamknięty, polecam założyć nowy, adekwatny. 

I dodatkowo zalecam następujące podejście - jeden wątek - jeden problem. Ten z logowaniem do iCloud można akurat (z tego, co wiem) łatwo rozwiązać korzystając z Google'a.


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych