Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wyłączanie się komputera po włączeniu trybu uśpienia po aktualizacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 largo1987

largo1987
  • 4 postów

Napisano 09 kwietnia 2018 - 17:07

Dzień dobry wszystkim.

 

 

Po aktualizacji systemu zauważyłem, że tryb uśpienia (przez kliknięcie klawisza wyłącz lub zamknięciu pokrywy) wygasza tylko ekran. Jak otworzę klapę to nie wraca do ekranu logowania jak to wcześniej było, tylko może każdy pracować na nim (w ustawieniach jest włączona ta opcja). Natomiast to jest mniejszy problem, ponieważ jeżeli komputer po uśpieniu leży (może 10 minut, może dłużej), to przy otwarciu klapy muszę uruchomić komputer - całkowicie się wyłącza. A po uruchomieniu wysyła raport do Apple.

 

Komputer Macbook Air 2016

 

Proszę o wskazówki. 



#2 fatum11

fatum11
  • 275 postów

Napisano 09 kwietnia 2018 - 17:36

Spróbuj usunąć sieci Wifi a po restarcie wpisać na nowo.



#3 KorbenDallas

KorbenDallas
  • 26 postów

Napisano 09 kwietnia 2018 - 18:58

Lol ja nigdy nie skumałem jak działa uśpienie / hibernacja(?) / wyłączenie ekranu na moim mbp za pomocą klapki, czy przycisku pwr ;D wstydzę się z tego...
Używam skrótów klawiszowych shift+crtl+eject by ekran wyłączyć; cmd+Alt+eject bY dyski uśpić; cmd+alt+crtl+eject by komputer wyłączyć i to samo bez alt by zrestartować ...

A dlatego, ze miałem podobnie jak Ty - tak normalnie bez aktualizacji - ze włączenie po uśpieniu komputer nie chciał się włączyć. Zrozum nie wiedziałem co się z nim dzieje, czy powstaje czy umarł czy co. Jak wreszcie coś się wyświetlało na tapecie to zawiecha była.

#4 largo1987

largo1987
  • 4 postów

Napisano 09 kwietnia 2018 - 19:12

Niestety nadal nic to nie pomogło.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych