Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

contactIcon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
158 odpowiedzi w tym temacie

#151 sieja123

sieja123
  • 134 postów

Napisano 08 kwietnia 2008 - 16:56

To nie wina programu, prawdopodobnie AddressBook nie jest mobile; należy przez WinSCP lub Terminal wrzucić # chown -R mobile:mobile /var/mobile i zadziała (inne programy też, jeżeli są z nimi problemy)


Czy jest jakaś inna metoda niż WinSCP i Terminal, o której piszesz. Szczerze mówiąc nie za bardzo wiem jak to ugryźć od tej strony.

OK poradziłem sobie sam, coraz częściej sam sobie odpisuje na posty ???

#152 M4v3R

M4v3R
  • 2 043 postów
  • Skąd/usr/pl/Konin

Napisano 08 kwietnia 2008 - 19:36

Spróbuj programu iFix, jest w tej samej kategorii w Installerze.

#153 toruogiwara

toruogiwara
  • 16 postów
  • Skądwolałbym być ze wsi

Napisano 09 kwietnia 2008 - 11:49

Dla autora contacticon wielki szacun, rispekt, czapka z głowy i ukłony oraz dotacja. Ale mam łyżkę dziegciu: otóż dodałem ikonkę z podpiętym numerem tel następnie zmieniłem ten numer i ta ikonka nie była już możliwa do usunięcia via contacticon (musiałem vterma użyć co nie jest może uciążliwe, jednak :)). Coś zrobiłem źle czy to taki ficzer?

#154 M4v3R

M4v3R
  • 2 043 postów
  • Skąd/usr/pl/Konin

Napisano 09 kwietnia 2008 - 13:44

Zrobiłeś coś, czego nie wziąłem pod uwagę na początku pisania programu. Jeśli znajdę trochę czasu dla niego to prawdopodobnie wydam nową wersję pozbawioną tego błędu.

#155 jakubkrupa

jakubkrupa
  • 22 postów

Napisano 26 sierpnia 2008 - 21:35

Mam wgrany kontakt ze zdjęciem na springboardzie, ale nie mam programu contactIcon wgranego i nie da się go zainstalować przez installer (can't find host). Co zrobić? Jak mogę to usunąć?

#156 silversideup

silversideup
  • 2 postów

Napisano 08 września 2008 - 16:07

Witam jestem nowy i mam taki problem z tą aplikacją: po utworzeniu ikon z kontaktami na pulpicie musialem skasować spis telefonów... i teraz ani z pozycji installera ani z pozycji aplikacji nie jestem w stanie usunąć ikonek... bardzo proszę o jakąś podpowiedz ale w miarę zrozumiałą dla laika

---- Dodano 09-09-2008 o godzinie 15:57 ----
ok, już sobie poradziłem samodzielnie... dla wszystkich, którzy mają albo mieli podobny problem: trzeba iphone podłączyć do komputera kablem za pośrednictwem managera plików, jest ich kilka dostępnych, przykłądowo iphone pc suite i w katalogu "apliccations" usunąć foldery z dokładnie taką samą nazwą jak ikonka na pulpicie i całą ich zawartość, następnie odłączyć i zrestartować ip. U mnie pomogło, ip 2g 8gb ver. 1.1.4, pozdrawiam.

---- Dodano 09-09-2008 o godzinie 16:13 ----
ok, już sobie poradziłem samodzielnie... dla wszystkich, którzy mają albo mieli podobny problem: trzeba iphone podłączyć do komputera kablem za pośrednictwem managera plików, jest ich kilka dostępnych, przykładowo iphone pc suite i w katalogu "apliccations" usunąć foldery z dokładnie taką samą nazwą jak ikonka na pulpicie i całą ich zawartość, następnie odłączyć i zrestartować ip. U mnie pomogło, ip 2g 8gb ver. 1.1.4, pozdrawiam.

#157 Bajti

Bajti
  • 28 postów

Napisano 04 listopada 2008 - 09:29

Witam, a co z tym programikiem na wersje softu 2.1? poki co mam info z instalera ze " Unable to decode package more info at...." moze to brak Jiggy, ale skąd go pobrac na wersje 2.1??? ktos ma jakis pomysł?

#158 hektorr

hektorr
  • 13 postów

Napisano 14 grudnia 2008 - 09:08

ContactIcon Świetna sprawa, ale jak to zainstalować na sofcie 2.2? Bo z instalera nie da rady?Jakieś wskazówki:razz:

#159 ecco

ecco
  • 1 postów

Napisano 23 czerwca 2009 - 22:04

Zwracam się do twórcy programu skąd w tej chwili można ściągnąć twój program bo bardzo mi na nim zalezy ale niestety padło repo myapple na którym był i jest problem.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych