Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak ustawić interfejs, aby przy odsłuchiwaniu Garageband używał ustawień interfejsu, a nie swoich.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Medo

Medo
  • 2 postów

Napisano 16 marca 2018 - 13:54

WItam, 

jestem posiadaczem mixera i interfajsa w jednym Allan&Heath ZEDi10fx. Używam go razem z garageband.  Po ustawieniu interfejsa i nagraniu kawałka, odsłuchując go, Garageband nie zapisał ustawień z interfejsca, pozwala mi bawić się ustawieniami pogłosu, które są w programie.  Niestety nie są one tak dobre jak te, które ma mixer.  Jak uzyskać nagranie z ustawieniami z mixera, a nie z Garagebandu?

Dziekuje serdecznie. 

Pozdrawiam 

Med



#2 Najwyzszy

Najwyzszy
  • 665 postów
  • SkądStrzegom

Napisano 23 marca 2018 - 08:57

Podejrzewam, ze punkt poboru sygnalu jest po gainie, za to PRZED efektami, eq, tlumikiem i tak dalej. Nie pamietam dokladnie tego stolika, bo na takich maciupkich nie pracuje, ale one mialy chyba przycisk do aux fxa przy nagrywaniu.



#3 Medo

Medo
  • 2 postów

Napisano 29 marca 2018 - 14:59

Podejrzewam, ze punkt poboru sygnalu jest po gainie, za to PRZED efektami, eq, tlumikiem i tak dalej. Nie pamietam dokladnie tego stolika, bo na takich maciupkich nie pracuje, ale one mialy chyba przycisk do aux fxa przy nagrywaniu.

Dzieki dobry człowieku za te radę...Niestety nie kumam co dalej ma zrobic..Pewnie to jest jakieś banalnie proste w ustawieniach, lecz jestem kulejącym początkującym....






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych