Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Brak Live Photos w aplikacji Zdjęcia na Macu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 hmersky

hmersky
  • 59 postów

Napisano 11 marca 2018 - 21:18

hej

od dłuższego czasu mam problem ze zrobieniem sobie kopii moich live photos z iPhona na Macu.

 

W aplikacji Zjęcia w  menu po lewej w dziale  ALBUMY i "typy multimediów"  nie wyświetla mi się opcja Live Photo (widzę tylko selfie, panoramy, serie i zrzuty)

W dziale Biblioteka i "mój strumień zdjęć"  również zdjęcia wykonane iPhonem jako Live wyświetlają się jako zwykłe.

 

Jedyne miejsce w którym widzę ruchome Live Photos to dział Udostępniane.  

 

Mógłbym kopiować zdjęcia z udostępnianych ale nie są one w najwyższej jakości, jak te które są w Albumach lub Moim strumieniu zdjęć.

 

Ktoś ma jakieś rady ? 

 

 



#2 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 11 marca 2018 - 21:47

Czytałeś to?: https://discussions..../thread/8085713
Ktoś tam pisze (najwyżej punktowana odpowiedź), żeby wyłączyć strumień zdjęć. Bo do strumienia importowane są wtedy jpgi zamiast live photos i potem już normalne live photos są traktowane jako duplikaty, więc ich nie pokazuje, albo coś w tym stylu. Sprawdź.


Użytkownik ciotka_paszczaka edytował ten post 11 marca 2018 - 21:47

Nie czytam prywatnych wiadomości.


#3 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 12 marca 2018 - 11:17

W strumieniu są tylko zdjęcia. Nie ma tam ani filmów ani live photo. Należy importować Live Photos po kablu lub za pomocą biblioteki zdjęć iCloud.



#4 hmersky

hmersky
  • 59 postów

Napisano 18 marca 2018 - 23:04

dzięki, czyli na samym strumieniu daleko nie zajadę jeśli chodzi o live photo..., konieczne włączenie biblioteki lub spróbuję importu po kablu jak radzicie.

Sprawdzę to i dam znać






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych