Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Biblioteka FCPX nie otwiera się, uszkodzone pliki?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 nowy69

nowy69
  • 1 postów

Napisano 26 lutego 2018 - 11:24

Cześć,

Właśnie zaczynam przygodę z FCPX, a kilka dni temu pojawił się poważny problem.
Zacznę od początku.
Zaczynałem swój projekt na dysku zewnętrznym, ponieważ nie miałem wolnego miejsca na moim Macu. Wszystko było w porządku, a ja kończyłem projekt, ale zrobiłem coś głupiego. Zamknąłem Maca i wyciągnąłem dysk bez uprzedniego wysunięcia go, fcpx był otwarty i myślę, że coś się w tym czasie renderowało. Potem zdałem sobie sprawę z tego, co zrobiłem, więc najpierw podłączyłem dysk, a potem otworzyłem Maca. Wtedy zobaczyłem komunikat (pierwszy zrzut ekranu), nie wiedziałem, co to jest, więc zacząłem szukać w necie odpowiedzi w nadziei, że odzyskam projekt.
Znalazłem kilka odpowiedzi, że mogę skopiować wszystkie pliki z folderu biblioteki i przekazać je do nowej biblioteki. Ale to nie działa, pokazuje błąd z kopiowaniem "Frame 0 - 1023" i nazywa się "błąd 36". (drugi zrzut ekranu).
Potem próbowałem odzyskać kopię zapasową i pojawił się kolejny błąd, że plik jest uszkodzony (trzeci zrzut ekranu)
 
Na razie nie wiem, co robić. Szukałem odpowiedzi w Google, ale nie znalazłem żadnych które by mi pomogły.
Informacja o moim macu na screenie, jeśli chodzi o FCPX wersja 10.3.4
Wielkość biblioteki to 4,5 gb
 
Próbowałem otworzyć bibliotekę na innym komputerze Mac, ale jest ten sam problem.
 
Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi.


Załączony plik  Problem fcp.jpeg   26,95 KB   0 Ilość pobrań

Załączony plik  problem finder.jpeg   20,56 KB   0 Ilość pobrań

Załączony plik  problem fcp 1 2.jpeg   23,57 KB   0 Ilość pobrań

Załączony plik  mac.jpeg   50,89 KB   0 Ilość pobrań






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych