Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Klonowanie ekranu a internet


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 mariuszelectro

mariuszelectro
  • 21 postów

Napisano 11 lutego 2018 - 17:56

Witam. Chciałbym się zapytać o następującą rzecz:
Jak wiadomo (przynajmniej mi) iPhone z danych korzysta z wifi lub z LTE , jak zrobić aby w czasie klonowania obrazu po wifi które udostępnia np rzutnik, tel korzystał z danych z LTE ?
Rzutnik udostępnia wifi jednak nie ma dostępu do netu ....
Dzięki za odp.

#2 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 11 lutego 2018 - 20:20

Podłączyć się pod rzutnik za pomocą hdmi.

#3 mariuszelectro

mariuszelectro
  • 21 postów

Napisano 11 lutego 2018 - 20:38

Podłączyć się pod rzutnik za pomocą hdmi.

To wiem iż mogę tak zrobić, ale ja potrzebuje bezprzewodowo podłączyć się pod rzutnik, a nie kablem......
Jakiś inne pomysły ?
A czy mogę postawić hotspota na innym urządzeniu który ma internet (np jakiś router) i do niego podłączyć rzutnik oraz IPhone, będzie to działało ?

#4 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 11 lutego 2018 - 21:19

To spróbuj podłączyć "rzutnik" (lub raczej Apple TV podłączone do rzutnika) do tej samej sieci co jest iPhone z dostępem do Internetu. Może rzutnik można podłączyć do istniejącej Wi-Fi, może można go wpiąć kablem ethernet w istniejącą infrastrukture. Może musisz przynieść własny router z LTE. Zbadaj temat.

Na ios nie da się być podłączonym do Wi-Fi i mieć dostęp do Internetu przez LTE jednoczenie tak by było stabilnie i efekt był przewidywalny i można było na tym polegac. Jest coś takiego jak Wi-Fi assist ale to działa bardzo autonomiczne i nie masz nad tym kontroli poza on/off.

Użytkownik imrik edytował ten post 11 lutego 2018 - 21:21





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych