Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Błąd w IOS 11 pliki - jak go zgłosić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 clarnet

clarnet
  • 291 postów
  • SkądŻory

Napisano 02 lutego 2018 - 20:46

Ten dział na forum na myapple wydaje mi się właściwy, więc pozwalam sobie zamieścić pytanie. Ewentualnie proszę o przeniesienie do właściwego działu.

W ios 11 moim zdaniem jest błąd  w programie pliki, a ściślej w dostępie przez webdav do dysków sieciowych (również aplikacje pages, numbers, keynote)

Korzystam z sewera synology, na którym udostępniam pod afp dla mac i webdav dla ios - udziały/katalogi

Jeśli katalog ma w nazwie polskie znaki diaktryczne, to z pod ios, np. z pages, nie można wejść do tego katalogu.

Jeśli plik ma w nazwie takie znaki, to pages zgłasza błąd nieprawidłowy format pliku.

Pod macos nie ma problemu

Początkowo myślałem, że to problem synology. Support zadziałał szybko i nawet przysłali poprawkę, ale nic nie zmieniła.

Inne managery plików pod ios, np. pdf Expert, nie mają problemu z wejściem do katalogu i podglądem pliku. 

Byłbym wdzięczny gdyby jakis developer czy tester zgłosił taki błąd.

Względnie proszę o informację jak to można zrobić.

pzdr



#2 MiL

MiL
  • 1 402 postów
  • Płeć:

Napisano 02 lutego 2018 - 21:01

Na stronie Appla jest Bug Reporter czy jakoś tak się to nazywa. Zgłaszałem już tam błędy w iOS ale słabo to chyba do nich dociera bo zapierają się że wszystko jest ok. Zgłaszałem błąd w uploadowaniu zdjęć do iCloud, po wymianie maili zamknęli zgłoszenie twierdząc że nie mam racji. Niedługo potem wyszedł iOS 11 i błąd został poprawiony. Taką samą sytuację miał kolega. Ale próbuj.



#3 clarnet

clarnet
  • 291 postów
  • SkądŻory

Napisano 02 lutego 2018 - 23:45

Dzięki za odpowiedź.

 

edit

Ale z tego co widzę, ten bug reporter jest tylko dla developerów.


Użytkownik clarnet edytował ten post 02 lutego 2018 - 23:54


#4 MiL

MiL
  • 1 402 postów
  • Płeć:

Napisano 04 lutego 2018 - 12:20

Ale nie musisz mieć wykupionego programu developerskiego, wystarczy darmowa rejestracja.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych