Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Brak synchronizacji na drugim MAC-u


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 speacetronic

speacetronic
  • 258 postów

Napisano 20 stycznia 2018 - 00:43

Witam. W usłudze iCloud Drive mam trzy urządzenia MacBook Air z Mac Os Sierra, iPhone 7 Plus z iOS 10, oraz iMAC z 2009 model A1225 z El-Capitan, Na dwóch pierwszych urządzeniach mam dostęp to plików które są w iCloud Drive, natomiast na iMac pomimo że usługa włączona, jest tylko widoczny katalog iCloud Drive, ale zawartości nie widzę. Chodzi mi głownie o dokumenty z Pages, na iPhone bez problemowo mam to co napisałem na MacBook-u, za to na iMac nic nie synchronizuje się. Już próbowałem wyłączyć i załączyć usługę, mam włączone synchronizację pakietu iWork.  Napomnę że tego iMac nabyłem niedawno, system EL-Capitan zainstalowałem na czysto, wszystkie urządzenia mają to samo Apple Id. 


Użytkownik speacetronic edytował ten post 20 stycznia 2018 - 00:45

Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu,

to czego oznaką jest puste biurko?


#2 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 20 stycznia 2018 - 11:31

Witam. W usłudze iCloud Drive mam trzy urządzenia MacBook Air z Mac Os Sierra, iPhone 7 Plus z iOS 10, oraz iMAC z 2009 model A1225 z El-Capitan, Na dwóch pierwszych urządzeniach mam dostęp to plików które są w iCloud Drive, natomiast na iMac pomimo że usługa włączona, jest tylko widoczny katalog iCloud Drive, ale zawartości nie widzę. Chodzi mi głownie o dokumenty z Pages, na iPhone bez problemowo mam to co napisałem na MacBook-u, za to na iMac nic nie synchronizuje się. Już próbowałem wyłączyć i załączyć usługę, mam włączone synchronizację pakietu iWork.  Napomnę że tego iMac nabyłem niedawno, system EL-Capitan zainstalowałem na czysto, wszystkie urządzenia mają to samo Apple Id. 

Żeby to działało musi być min macOS Sierra 



#3 speacetronic

speacetronic
  • 258 postów

Napisano 20 stycznia 2018 - 13:07

Żeby to działało musi być min macOS Sierra 

Z tego co pisze na pomocy Apple że wystarczy OS X 10.11 czyli El-Capitan 


Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu,

to czego oznaką jest puste biurko?





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych