Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pages margines lustrzany


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 gpo

gpo
  • 28 postów

Napisano 15 stycznia 2018 - 21:25

Witam,
Posiada ktos informacje jak stworzyć margines lustrzany w Pages? (od do strony)



#2 Gregory

Gregory


  • 2 727 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 15 stycznia 2018 - 21:37

Nie da się.

 

Dało się w Pages'09 – ale później ktoś w Apple doszedł do wniosku, że najlepszym sposobem ujednolicenia wersji mobilnej, webowej i desktopowej tej aplikacji jest wywalenie z rozbudowanej wersji desktopowej większości funkcji ;)


PYM Player 8.1.1 — działa od Cataliny po Sonomę

Klawiatura PYM też jest fajna – ma przecinek na klawiaturze numerycznej, twardy łącznik, jabłko  i symbol bitcoina ₿

VR, AR, XR – wszystko, co potrzebujecie wiedzieć, i czego nie potrzebujecie też.

> [ pym.uce.pl ]


#3 gpo

gpo
  • 28 postów

Napisano 15 stycznia 2018 - 21:58

Dziekuje.
A jakiś trik badz pomysl? Bo przy pracy inż. wszystko mi sie rozjezdza gdy chce tylko przucic na inny program..

 

Badz edycja marginesow pojedynczych stron.


Użytkownik gpo edytował ten post 15 stycznia 2018 - 22:14


#4 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 15 stycznia 2018 - 23:39

Dziekuje.
A jakiś trik badz pomysl? Bo przy pracy inż. wszystko mi sie rozjezdza gdy chce tylko przucic na inny program..

 

Badz edycja marginesow pojedynczych stron.

 

W Acrobacie Pro można zmienić wielkość/przyciąć marginesy wybranym stronom (np. parzystym, nieparzystym itp) w gotowym pliku PDF wypuszczonym np. z Pages. Robiłem tak, ale to sposób dla DTP-owców.

Nic prostszego nie przychodzi mi do głowy. No może zainstalowanie starej wersji Pages, ale pewnie też sie dokument rozjedzie, bo format plików tego programu nie jest kompatybilny wstecz.


Nie czytam prywatnych wiadomości.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych