Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wyłączanie komputera tylko przyciskiem, nie przechodzenie w stan uśpienia, przegrzewanie się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Cannelle

Cannelle
  • 1 postów

Napisano 11 stycznia 2018 - 12:27

Od kilku dni mam problem z laptopem. 25 grudnia system został zaktualizowany. Na początku mogłam go włączyć przyciskiem zasilania i wyłączyć bezpośrednio z systemu (jabłko-> wyłącz). Jednak ostatnio po naciśnięciu komendy wyłącz ekran i klawiatura nadal się podświetlają, a pasek Dok jest w połowie widoczny. Z tego powodu zaczęłam wyłączać go również za pomocą przycisku, a później restartować komputer. W przeciwnym razie, po zamknięciu ekranu nie usypiał się i po mniej więcej pół godzinie pracy na baterii, komputer stawał się bardzo gorący. Miałam też trudność z wysunięciem USB z gniazda. Na początku też nie było z tym problemu. Jednak działo się tak tylko w przypadku jednego pendrive'a, więc może coś złego stało się z urządzeniem. Nie wiem też dlaczego, ale wczoraj nie mogłam zapisać moich wcześniejszych plansz w Photoshopie. Pojawiał się tylko komunikat 'Nieprawidłowa nazwa pliku', niezależnie od formatu i tego, czy zmieniałam nazwę, czy zostawiałam wcześniejszą. Na wcześniejszym 5-letnim Sony Vaio nie miałam raczej problemu z wymienionymi rzeczami, dlatego nie wiem co może być przyczyną.Załączony plik  Zrzut ekranu 2018-01-11 o 13.51.39.png   298,57 KB   0 Ilość pobrańZałączony plik  Zrzut ekranu 2018-01-11 o 13.52.15.png   402,63 KB   0 Ilość pobrańZałączony plik  Zrzut ekranu 2018-01-10 o 10.47.32.png   855,11 KB   0 Ilość pobrańZałączony plik  Zrzut ekranu 2018-01-10 o 10.47.49.png   664 KB   0 Ilość pobrańZałączony plik  Zrzut ekranu 2018-01-10 o 10.48.07.png   474,57 KB   0 Ilość pobrań

Załączone pliki






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych