Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

ATV - telewizja na żywo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomasz Kędra

Tomasz Kędra
  • 178 postów
  • SkądKatowice

Napisano 31 grudnia 2017 - 09:15

Czołem,

czy jest możliwość oglądania na ATV telewizji na żywo (TVP, TVN itd.)? Kończę z umową z UPC (zostawiam tylko internet) i chciałbym jednak od czasu obejrzeć jakieś reżimowe wiadomości (lub totalnie opozycyjne wiadomości) (pomijam opcję, że oglądam to potem z odtworzenia na TVP VOD lub na TVN Player)- wewnętrzna antena TV mi prawie żadnych kanałów nie wykrywa (pewnie w kiepskim miejscu jest) a nie chce mi się ciągnąć kabla przez pół pokoju, żeby ustawić ją przy oknie - dlatego szukam możliwości oglądania TV na żywo przez internet.

 


Iphone Xs (tymczasowo), MBP 13 M1 16/512 space grey, iPad Air 64 lte silver, AirPods Pro, był jeszcze AW7, ale Epix gen 2 jest lepszy:)


#2 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 638 postów
  • Płeć:

Napisano 31 grudnia 2017 - 11:04

TVN tylko przez AirPlay z iPhone lub Maca z użyciem TVN Player. TVP - nie wiem.

Użytkownik Mikołaj Maciejko edytował ten post 31 grudnia 2017 - 11:04


#3 trumil9

trumil9
  • 64 postów
  • Skądchicago

Napisano 18 lutego 2018 - 11:36

Na zywo to nie wiem ale archiwum czy programy informacyjne z poslizgiem kilkunastu minut do kilku godzin mozesz ogladac na youtube, jezeli zrobisz subskrypcje na okreslone kanaly to bedziesz dostawal update na telefon (android), ze juz jest. Jest to wygodne, mozesz pauzowac ogladanie wg wlasnego widzimisie.



#4 iNdeed

iNdeed
  • 164 postów

Napisano 13 marca 2018 - 22:58

Podłączam się pod temat. Czy ktoś zna działający sposób na polską TV przez ATV?



#5 kpicard

kpicard
  • 94 postów

Napisano 13 marca 2018 - 23:20

Ja jakiś czas temu zrezygnowałem z kablówki i za pomocą apki WP Pilot na iPhona strumieniuję sobie na ATV telewizję, darmowy pakiet to mniej więcej wszystkie kanały z cyfrowej telewizji naziemnej, a jak się chce to za parę złotych miesięcznie można dokupić sobie więcej kanałów. Działa to całkiem dobrze.



#6 Kardas

Kardas
  • 557 postów

Napisano 14 marca 2018 - 06:25

Szkoda że nie ma tej apki bezpośrednio na ATV. W ogóle brakuje apek na ATV z telewizją na żywo.

MacBook Pro 2020 i5 2.0 / 16GB / 512GB + Iphone 12 + AppleTv 4K + Airport Express


#7 wloczykij2

wloczykij2
  • 120 postów

Napisano 14 marca 2018 - 11:41

Oczywiscie, ze sa apki client iptv np. GSE iptv lub nawet kodi.

 

Wtedy wykupujesz dostep od jakiegos serwisu iptv np. rapid i ladnie to dziala bez strumieniowania przez tel itd.


  • angelares lubi to

Iphone 4S, 6, SE, Ipad air 2,a teraz 2 XS, macbook pro 2016, macbook 12'' i  atv 4


#8 iNdeed

iNdeed
  • 164 postów

Napisano 01 kwietnia 2018 - 18:13

Cześć,

 

Wracam z tematem.

 

Kupiłem ATV 4K, opłaciłem KODI i co dalej? 

 

- tvn player - brak opcji strumieniowania z aplikacji przez Airplay, klonowanie - czarny ekran

- rapid, swiss rapid - nie przychodzą maile i to nie kwestia spamu, poza tym formularz płatności idzie po nieszyfrowanym HTTP (!!!)

- wtyczka polska telewizja - nic nie dziala

- weebTV - nie można kupić premium

 

Pytanie: co działa?


Użytkownik iNdeed edytował ten post 01 kwietnia 2018 - 18:15


#9 Kardas

Kardas
  • 557 postów

Napisano 01 kwietnia 2018 - 18:50

Racja. Też próbowałem na rapidiptv.me. Nie dochodzą od nich żadne wiadomości.

MacBook Pro 2020 i5 2.0 / 16GB / 512GB + Iphone 12 + AppleTv 4K + Airport Express


#10 wloczykij2

wloczykij2
  • 120 postów

Napisano 01 kwietnia 2018 - 18:55

@iNdeed

 

1. Rapid tv - mi dziala bez zarzutu. Jak nie to sa tez listy m3u z kanalami np. listam3u.com.

2. TVN player - z tego co wiem tvn to blokuje, ale mozesz sprobowac wejsc na player przez przegoladarke i wtedy stremowac.

3. Z wtyczkami pirackimi juz tak jest, ze raz dzialaja, a raz nie. Do tego, gdy sa za darmo to czesciej nie dziala - poczytaj na forum kodi.

4. Nie uzywalem.

 

Co dziala? Wypisalem tu

https://myapple.pl/f...lemy/?p=2197383

 

@Kardas

To nie ta strona, ja kupilem na http://www.rapidiptvswiss.com/prices


Iphone 4S, 6, SE, Ipad air 2,a teraz 2 XS, macbook pro 2016, macbook 12'' i  atv 4


#11 iNdeed

iNdeed
  • 164 postów

Napisano 01 kwietnia 2018 - 19:08

Nie radzę wysyłać jakiekolwiek informacje przez nieszyfrowane formularze.

 

Wracając do tematu, szukam od rana i nic na tym ATV nie działa. Bez sensu ten sprzęt.

To co działa: Netflix, HBO GO, odtwarzanie filmów z dysku sieciowego obsługuje praktycznie każdy, nawet kilkuletni telewizor. Nie widzę ŻADNEGO powodu, żeby nie zwrócic tego urządzenia...



#12 wloczykij2

wloczykij2
  • 120 postów

Napisano 01 kwietnia 2018 - 19:14

Dalej przy zamawianiu, gdzie podaje sie nr karty to juz szyfrowanie jest z tego co pamietam. Zreszta ja robilem to z takiej z ktorej nie da sie nic zabrac^^

 

No widocznie nie potrzebujesz tego, niektorym sie przydaje innym nie, bo maja te funkcje w smartTV itp. Ja jestem bardzo zadowolony, a Ty jak nie potrzebujesz to oddaj, po co kase tracic na cos co juz realizujesz w inny sposob. 


Iphone 4S, 6, SE, Ipad air 2,a teraz 2 XS, macbook pro 2016, macbook 12'' i  atv 4


#13 iNdeed

iNdeed
  • 164 postów

Napisano 01 kwietnia 2018 - 19:14

wloczykij, wysłałeś swoje dane przez formularz po http? (na http://www.rapidiptvswiss.com/prices)

 

Zresztą ten serwis i tak chyba zawiesił rejestracje nowych kont, bo nie docierają maile. 

 

covenant - 90% filmów nie działa, a samo sprawdzenie czy działa trwa bardzo długo (wyszukiwanie, ładowanie etc.). Mam łączę 650 Mb/s...



#14 wloczykij2

wloczykij2
  • 120 postów

Napisano 01 kwietnia 2018 - 19:22

Tak, przez ten formularz.

 

W domu bylem przed swietami i filmy uruchamialy sie bez problemu zazwyczaj, ale wiadomo, ze to piraty i znikaja. Jednak dziala to fajniej niz szukanie przez google linku online. Samo uruchamianie natomiast nigdy nie trwalo dluzej niz kilka sekund, ale z tego nie korzystam za czesto, sluzy mi to bardziej do wyszukiwania starszych filmow jakich nie ma w itunes, hobgo i netflixie. 


Iphone 4S, 6, SE, Ipad air 2,a teraz 2 XS, macbook pro 2016, macbook 12'' i  atv 4


#15 iNdeed

iNdeed
  • 164 postów

Napisano 01 kwietnia 2018 - 19:31

Wloczykij2, dzięki za info w temacie.

 

To było moje 3 podejście do tego sprzętu. Miałem ATv2, 3 i teraz 4k. Za każdym razem pozbywałem się po kilku miesiącach. Jedynie co muszę pochwalić, że w końcu AirPlay działa płynnie. (ale to raczej zasługa Wifi AC) Co nie tyczy się gier, bo część działa tak wolno, że dziwię się apple, że zgodzili się dopuścić je do appstore! (na przykład Real Racing 3)

 

Zerowe wsparcie ze strony polskich legalnych serwisów (wp, ipla, tvp, tvn player etc.)

 

Kombinowane, płatne KODI.

 

Niedziałające wtyczki.

 

Spróbuje jeszcze raz za kilka lat jak wyjdzie Apple TV 8 :)

 

Pozdrowionka



#16 wloczykij2

wloczykij2
  • 120 postów

Napisano 01 kwietnia 2018 - 19:35

Hehe,

 

Ja potrzebowalem przystawki, bo denerwowalo mnie podlaczanie lapka za kazdym razem po hdmi, dopiero potem wpadla mi w oko telewizja. Wczeniej uzywalem tylko dvbt, ale jestem bardzo zadowolony, szczegolnie, ze wszystko obslubuje 1 pilotem. Choc oczywiscie wielu rzeczy mogloby byc usprawnione jeszcze w atv.

 

Wzajemnie, pozdrowienia z morza polnocnego!


Iphone 4S, 6, SE, Ipad air 2,a teraz 2 XS, macbook pro 2016, macbook 12'' i  atv 4


#17 Kardas

Kardas
  • 557 postów

Napisano 01 kwietnia 2018 - 20:25

@iNdeed
 
1. Rapid tv - mi dziala bez zarzutu. Jak nie to sa tez listy m3u z kanalami np. listam3u.com.
2. TVN player - z tego co wiem tvn to blokuje, ale mozesz sprobowac wejsc na player przez przegoladarke i wtedy stremowac.
3. Z wtyczkami pirackimi juz tak jest, ze raz dzialaja, a raz nie. Do tego, gdy sa za darmo to czesciej nie dziala - poczytaj na forum kodi.
4. Nie uzywalem.
 
Co dziala? Wypisalem tu
https://myapple.pl/f...lemy/?p=2197383
 

@Kardas[/size]
To nie ta strona, ja kupilem na http://www.rapidiptvswiss.com/prices


Próbowałem u nich zapisać się na próbę na 24h bez opłat ale nie dostałem emaila. Przed zakupem chciałem to wypróbować ale tam gdzie jest taka możliwośc to nie dochodzą emaile.

MacBook Pro 2020 i5 2.0 / 16GB / 512GB + Iphone 12 + AppleTv 4K + Airport Express


#18 Kardas

Kardas
  • 557 postów

Napisano 02 kwietnia 2018 - 16:32

@iNdeed


@Kardas[/size]
To nie ta strona, ja kupilem na http://www.rapidiptvswiss.com/prices

Udalo mi się w końcu zainstalować GSE i listę kanałów od rapidtvswiss. Mam tylko problem bo rwie mi cały czas polączenia. Streamuję materiały 4K i mam bardzo dobre łącze a tutaj GSE mi co chwile rwie połączenia i ponownie ładuje kanał telewizyjny. Korzystasz z tego na co dzień ? Dobrze to u Ciebie działa?

Użytkownik Kardas edytował ten post 02 kwietnia 2018 - 16:33

MacBook Pro 2020 i5 2.0 / 16GB / 512GB + Iphone 12 + AppleTv 4K + Airport Express


#19 wloczykij2

wloczykij2
  • 120 postów

Napisano 02 kwietnia 2018 - 16:39

Korzystam na codzien, dziala bardzo plynnie. Zacielo mi sie moze z 5 razy przed te 2 miesiace. Moj net to 160/160. Jednak jak dodalem sobie liste rapida jako klienta telewizji w kodi to ciagle sie zacinal.

 

GSE jest takie jakby niedorobione, ale na razie nie mam czasu sie tym bawic, zeby zadzialalo na kodi. Szczegolnie mnie denerwuje mala czcionka EPG, bo z kolei w kodi jest bardzo ladna jak i caly layout.

 

Takze pisz do nich, ze Ci sie zacina i niech kombinuja :)


Użytkownik wloczykij2 edytował ten post 02 kwietnia 2018 - 16:46

Iphone 4S, 6, SE, Ipad air 2,a teraz 2 XS, macbook pro 2016, macbook 12'' i  atv 4


#20 Kardas

Kardas
  • 557 postów

Napisano 02 kwietnia 2018 - 16:43

Dzięki. No właśnie, coś jest nie tak bo zacina się na appletv 4k. O dziwo na ipadzie działa płynnie. Już nawet resetowałem apple tv do ustawień fabrycznych. Napisałem do nich. Dzięki raz jeszcze.

MacBook Pro 2020 i5 2.0 / 16GB / 512GB + Iphone 12 + AppleTv 4K + Airport Express


#21 ja_sam

ja_sam
  • 117 postów
  • SkądToruń/Bobolin

Napisano 03 kwietnia 2018 - 17:40

Kodi to gówno



#22 GAMA007

GAMA007
  • 1 394 postów
  • Płeć:
  • SkądBochum

Napisano 14 maja 2018 - 16:21

Witam,

 

Aby nie zakładać nowego tematu...

 

http://satkurier.pl/...-w-ofercie.html

 

Konkurencji można niestety pozazdrościć....

 

Kiedy w Polsce.....Na to pytanie nikt raczej nie zna odpowiedzi...

 

Pozdrawiam

 

GAMA007

 

 



#23 cashis

cashis
  • 87 postów
  • SkądWrocław, PL

Napisano 15 maja 2018 - 07:20

Czytałem to wczoraj, super akcja, a u nas durnego nc+go nie zrobią chociaż z możliwością AirPlay a co dopiero aplikacje na ATV. Niestety wygląda to tak, jakby bali się, że ludzie przestaną brać multiroomy lub osobne abonamenty. Wszystkie platformy cyfrowe/internetowe mają swoje aplikacje "go" natomiast nic nie zapowiada żeby ktoś chciał robić przystosować się do telewizyjnych boxów. Najgłupsze jest w tym wszystkim to, żę np nc+go jest dostępne na dekoderach nc (sic!) po co to komu jak ma to samo na dekoderze live z możliwością nagrania? Obudzą się jak nokia z ręką w nocniku. 


Użytkownik cashis edytował ten post 15 maja 2018 - 07:22

  • Ganjuana lubi to

#24 fins

fins
  • 22 postów

Napisano 09 lipca 2018 - 15:11

Jak IPTV to tylko aplikacja simpleVID :) która poza IPTV obsługuje także dodatkowe pluginy vod.



#25 bogdanh

bogdanh
  • 484 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 lipca 2020 - 14:10

Jak IPTV to tylko aplikacja simpleVID :) która poza IPTV obsługuje także dodatkowe pluginy vod.

Minęły 2 lata, ale może ktoś podpowie link do konfiguracji SimpleVid?

Może da się odświeżyć temat telewizji online na AT4?


Loading

Mac Mini M1, iMac 9.1 (nowsza historia), Mac Pro 3.1/5.1 12GB RAM/Catalina





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych