Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Długie wybudzanie komputera i zamknięte aplikacje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 pasko

pasko
  • 405 postów
  • SkądZywiec, Poland

Napisano 22 grudnia 2017 - 12:01

Cześć, wiem, że temat "ile wstaje mój Mac" był już poruszany, ale nikt nie pisał o tym, że po zamknięciu klapy i odczekaniu kilkudziesięciu minut system wstaje nie dość, że dużo dłużej niż na poprzednim systemie to u mnie dodatkowo wszystkie programy są zamknięte. Tak, jakby wyłączyć komputer. 

 

Nie chodzi tutaj o zawody na czas budzenia Mac'a, ale jest to bardzo uciążliwe, że po paru czy parudziesięciu minutach przerwy w pracy trzeba od nowa uruchamiać wszystkie aplikacje (nie za takie Mac'i płaciliśmy!).

Czy ktoś z was ma podobny problem i zna rozwiązanie?

 


#2 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 22 grudnia 2017 - 12:14

O ile dłuższe wybudzanie po pewnym czasie jest rzeczą raczej normalną i tak było "od zawsze" o tyle fakt że wszystkie programy masz zamknięte po wybudzeniu nie jest już normalny. Sprawdź logi w konsoli, zrób sobie raport etrecheck bo na pewno coś Ci się wywala podczas uśpienia.

 

Ja nie mam takiego problemu na żadnej ze swoich 3 maszyn. 



#3 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 22 grudnia 2017 - 12:36

Jesteś pewien, że on przypadkiem się nie restartuje w trakcie tego snu? Bo on przy kilkudziesięciu minutach uśpienia powinien wstać praktycznie od razu.

MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#4 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 22 grudnia 2017 - 16:40

Proszę z wątku nie robić zbioru wszystkich bolączek, zwłaszcza zupełnie nie związanych z jego tematem. Posty off-topic ukryte.


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych