Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone i Sync3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 hakuna5

hakuna5
  • 132 postów

Napisano 19 grudnia 2017 - 15:29

Panowie rozjaśni mi ktoś jak działa Iphone z Sync3?
1.Czy Iphone połączony tylko po BT pobierze książkę tel. i mogę wybierać kontakty po Polsku?
2. Czy czy korzystając z Applink i Sygica mogę głosowo dyktować cel podróży czy tylko ręcznie wpisać?
Próbowałem z iPadem ale sync3 nie chciał zaciągnąć kontaktów.

#2 Shrek

Shrek
  • 1 293 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 19 grudnia 2017 - 19:12

SYNC3 nie zaciągnie nic z iPada, bo ten nie jest telefonem. Po BT wszystko będzie działać, zaciągnie kontakty,

wybieranie głosowe działa po polsku tylko przez BT, jeśli uruchomisz po kablu jako AppleCar, to tylko przez Siri

więc wszystko już tylko po angielsku. Sygic również głosowo tylko przez Siri.


  • hakuna5 lubi to
 Only Apple 

#3 hakuna5

hakuna5
  • 132 postów

Napisano 19 grudnia 2017 - 19:40

Sygic również głosowo tylko przez Siri.


Testowałeś Sygic po App link?

#4 Shrek

Shrek
  • 1 293 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 19 grudnia 2017 - 20:44

Testowałeś Sygic po App link?

 

 

Tak, mając na pokładzie najnowsze mapy i system 3.0 od Forda nie widzę sensu płacić 359zł za Sygic.

Może to fajna nawi, ale wg mnie kiepska organizacja wyświetlanych informacji, klocki czarne że strzałką

jakimiś innymi informacjami, które powinny być transparentne i do ustawienia wg siebie zajmują 3/4 widoku

i ogólnie zwyczajnie porównując do fabrycznej, to kiepska alternatywa. Dodam jeszcze, że zdecydowanie

wrócę do kabla i AppleCar jak pozwolą na używanie GoogleMaps, inaczej nie widzę sensu, a mając X mam

ładowanie indukcyjne i w nosie kable. Do czasu braku Google świetnie mi się sprawuje oryginał Forda.


  • hakuna5 lubi to
 Only Apple 

#5 hakuna5

hakuna5
  • 132 postów

Napisano 19 grudnia 2017 - 21:42

A jak masz rozwiązane odblokowywanie X w samochodzie, bo uchwyt mam z boku na kratce i nie ma szans na FaceID.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych