Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Przycinanie wideo 4k po aktualizacji na High Sierra


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 kamilkamil

kamilkamil
  • 2 postów

Napisano 03 grudnia 2017 - 14:36

Witam,
od niedawna jestem użytkownikiem MacBooka Pro 13" retina z 2015r, 2,7GHz i5, 8gb ram, grafika iris 6100. Na początku przy odtwarzaniu wideo w 4K na youtube, żaden filmik nie sprawiał problemów, nie przycinał się, jednak ostatnio zauważyłem, że niektóre filmy w 4K zacinają się. Wydaje mi się, że stało się to po aktualizacji systemu na High Sierra, jednak nie sprawdziłem tego zaraz po aktualizacji tylko tydzień czy dwa po tym. Jednak zaraz po aktualizacji pracowałem w Lightroom'ie i zauważyłem, że przycina (przed aktualizacją systemu nie było tego). Filmy na yt w 4K otwieram w Chrome, na Safari nie pokazuje opcji wyboru 4k. Większość teledysków otwiera się nadal bez żadnych cięć, ale nie które te co oglądałem wcześniej tak samo te co sam wrzucam (zapisane w formacie 4096x2160, render apple pro res 422 oraz 60p) zacinają się. Czy jest to spowodowane aktualizacją do High Sierra? Czy po prostu na początku wszystko chodziło bo był 'świeży'? Ostatnio także wymiałem router, czy może to mieć jakiś wpływ na filmy w 4k na yt?
Proszę o pomoc, pozdrawiam.

Użytkownik cronopioverde edytował ten post 05 grudnia 2017 - 21:01
Podbijanie jest złe i nie lubimy go. Post podbijający usunięty.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych