Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iP5s iOS 11.1 Problem z ksiązkami w iBooks


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 lobotommy

lobotommy
  • 553 postów
  • SkądGliwice

Napisano 23 listopada 2017 - 12:54

Większość książek ściągniętych na urządzenie zostaje po kilku godzinach z niego usunięta i ponownie trzeba je ściągać. Telefon ma wystarczającą ilość miejsca aby trzymać ksiązki i pdfy offline ale pomimo to nagminnie usuwane są ich lokalne kopie.

Jest wam może znana przyczyna? Czy występuje to u kogoś z was?


God does not play dice with the universe, he plays Go. iOS junkie i gracz Go/Baduk/Weiqi

#2 RomaszT

RomaszT
  • 91 postów

Napisano 23 listopada 2017 - 14:11

Witaj,

 

Spróbuj wyłączyć synchronizację iBooks z iCloud. Lokalne kopie (nie zakupione w iBooks) z tego co wiem nie wysyłają się do chmury, a idea jest taka, że telefon i iCloud mają mieć tę samą zawartość, więc prawdopodobnie są usuwane. 

 

Daj znać czy pomogło. Pozdawiam.



#3 lobotommy

lobotommy
  • 553 postów
  • SkądGliwice

Napisano 23 listopada 2017 - 18:01

Na Maku lub iPadzie - wszystko się zachowuje jak trzeba. Ściągniete nie jest samowolnie przez iOS kasowane z urządzenia. Na iP5s - samowolka na całego, nie usuwa jedynie publikacji zakupionych w iBooks. Inne dokumenty są jednorazówkami, wystarczy mi zamknąć iBooksa - trzeba znowu ściągać na urządzenie z iClouda bo iOS tak sobie zdecydował... O ile nie jest to jakis dramat bo czytanie pdfów na ip5s to oczywiscie masochizm i tego nie robię a ebooki są szybko ściągane ale nie mogę w żaden sposób na tym sofcie polegać bo ja chce mieć dane pliki offline a iOS ma to gdzieś i kopie lokalne wywala jak chce.


God does not play dice with the universe, he plays Go. iOS junkie i gracz Go/Baduk/Weiqi




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych