Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wyłączenie uruchamiania definicji Słownika za pomocą Force Touch.


Najlepsza odpowiedź imrik , 23 listopada 2017 - 10:15

Nie pamiętam teraz na 100% - Preferencje systemowe, w ustawieniach gładzika, pierwsza zakładka, pierwsza pozycja - to nie jest to?

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ascara

Ascara
  • 5 postów

Napisano 22 listopada 2017 - 23:40

Hej, może moje pytanie jest głupie, ale... Praktycznie na okrągło przypadkiem uruchamiam przez ForceTouch aplikację słownika, strasznie mnie to denerwuje, a nigdy w życiu nie skorzystałam. Da się to jakoś wyłączyć? Google nie pomagają, a w ustawieniach znaleźć nie potrafię.



#2 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 23 listopada 2017 - 10:15   Najlepsza odpowiedź

Nie pamiętam teraz na 100% - Preferencje systemowe, w ustawieniach gładzika, pierwsza zakładka, pierwsza pozycja - to nie jest to?



#3 Ascara

Ascara
  • 5 postów

Napisano 23 listopada 2017 - 18:30

Tak! Nie wpadłam na to, żeby sprawdzać tutaj. Dziękuję Ci bardzo. :)



#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 26 listopada 2017 - 20:18

No tak, bo kto szukałby zmiany opcji działania gładzika w systemowych ustawieniach dla gładzika...

 

Ten świat z dnia na dzień przeraża mnie coraz bardziej. Rozwiązane, zamykam, bo aż wstyd.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych