Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kupowanie app review


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 InternetDesigns

InternetDesigns
  • 25 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 22 października 2017 - 13:43

Witam,

poważnie zastanawiam się nad kupnem recenzji mojej apki w AppStore. Szukałam na necie informacji i wiem że jest masę serwisów/firm które oferują sprzedaż app review i ratings ale wiem też że masę z nich to booty i naciągacze. Czy korzystaliście może z którejś z takich firm, jeśli tak to czy możecie mi coś polecić? Chciałabym żeby można było wybrać ile review i z jakiego kraju chcę, oraz w przeciągu jakiego czasu, oczywiście mają to być prawdziwi użytkownicy z prawdziwymi iPhonami/iPadami a nie boty czy automaty. Gdzie mogę znaleźć kompetentną firmę która oferuje takie usługi?



#2 torik-78856f3ad1

torik-78856f3ad1
  • 1 818 postów
  • SkądToruń

Napisano 22 października 2017 - 21:14

Skoro chcesz kupować recenzje dla swoich projektów, świadczy to o bylejakości produktu bo dobry projekt się obroni. NIe wiem co to "dzieło" ale kupowanie recenzji zapewne pozytywnych to zwykłe oszukiwanie klientów.

 

Moim zdaniem ten wpis powinien być usunięty. 


MBA 13" | iPhone 4S + iPhone 5S | iPad 2


#3 InternetDesigns

InternetDesigns
  • 25 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 23 października 2017 - 10:52

teraz wszyscy tak robią i w morzu apek moje giną bo mają za mało recenzji. To jest jak z pozycjonowaniem stron www, jak nie wypozycjonujesz to nikt na nią nie wejdzie, nawet się o niej nie dowie



#4 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 630 postów
  • Płeć:

Napisano 23 października 2017 - 11:20

Chcesz oszukiwać klientów fałszywymi recenzjami? Możesz, proszę, podać nazwę aplikacji, żebym się nie naciął i nie uwierzył w lipną reckę?

#5 InternetDesigns

InternetDesigns
  • 25 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 23 października 2017 - 14:53

ręce mi opadają, nic tu nie wskóram, proszę o zamknięcie wątku...



#6 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 23 października 2017 - 15:26

Podaj nazwę aplikacji, zainstalujemy i ocenimy. Gdybyś poprosił o to na forum to setki osób by to mogły zrobić za darmo. Jeśli aplikacja jest dobra to będzie dużo dobrych ocen.


Jedyny serwis sprzętu Apple w Małopolsce polecany przez MyApple.pl

ul. Kadecka 10, 30-078 Kraków

kom: 889 566 455 ; tel: 12 421 65 91


#7 pedros

pedros
  • 1 392 postów
  • SkądWAW, PL

Napisano 23 października 2017 - 16:15

Przejrzałem z ciekawości portfolio.

http://internetdesig...phoneipad-apps/

Chyba nie jestem "targetem"... :/


Użytkownik pedros edytował ten post 23 października 2017 - 16:17


#8 InternetDesigns

InternetDesigns
  • 25 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 23 października 2017 - 17:30

Podaj nazwę aplikacji, zainstalujemy i ocenimy. Gdybyś poprosił o to na forum to setki osób by to mogły zrobić za darmo. Jeśli aplikacja jest dobra to będzie dużo dobrych ocen.

po pierwsze to jestem kobietą, ale chyba już przywykłam do tego że wszyscy biorą mnie za faceta na forach...
po drugie mnie głównie chodzi o recenzje w USA, UK, Chinach itp, czyli tam gdzie jest najwięcej użytkowników iPhonów/iPadów, ale ok, mogę podać linka do mojej apki: https://itunes.apple...1275056466?mt=8
 



#9 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 630 postów
  • Płeć:

Napisano 23 października 2017 - 20:13

Owszem, nie jest tajemnicą, że małym, niezależnym deweloperom trudno jest się przebić ze swoją ofertą w App Store. Ilość aplikacji jest przygniatająca i łatwo jest zniknąć w tym tłumie. Natomiast kupowanie lipnych recenzji czy ocen to droga donikąd. Można sobie tym bardzo zaszkodzić, zniszczyć reputację, którą bardzo trudno później odbudować. Internet pamięta i nie wybacza.

 

Proponowałbym raczej spróbować zachęcić obecnych użytkowników do tego, żeby ocenili Twoją aplikację. To może być choćby box z prośbą o ocenę. Możesz też np. oferować przez jakiś czas np. kod do pełnej wersji jakiejś aplikacji w zamian za napisanie recenzji. Przy czym to musi być fair, tzn., że otrzyma się go nawet, jeśli recenzja nie będzie przychylna. Inaczej Twoja reputacja legnie w gruzach jeszcze szybciej niż przy kupowaniu recenzji.

 

Nie odniosę się merytorycznie do Twoich aplikacji. Jak zauważyłem, są to po prostu zestawy tapet z jakąś formą ich personalizacji. Nie jest to coś, co w moim przypadku byłoby potrzebne, chociaż zapewne są ludzie, którzy lubią takie dodatki. Mam nadzieję, że znajdziesz swoją niszę i że dasz radę to zrobić bez uciekania się do wątpliwych metod.

 

Powodzenia i przepraszam, jeśli gdzieś niechcący użyłem wobec Ciebie męskiej formy.


Użytkownik Mikołaj Maciejko edytował ten post 23 października 2017 - 20:17





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych