Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak przenieść aplikacje ze starego iPada na nowy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rijndael

Rijndael
  • 110 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 października 2017 - 23:57

Zmieniłem iPada Air2 na Pro2 i pojawił się problem. Kilka płatnych aplikacji z AppStore, których używałem na Air2 nie ma już w AppStore. Chciałbym ich nadal używać. W końcu po to je kupiłem. Czy jest jakaś metoda przeniesienia ich ze starego iPada na nowego? Standardowy backup (czy to via iCloud czy iTunes) i jego odtworzenie niestety nie jest rozwiązaniem.

 

Z góry dzięki za pomoc.


Xs gold + Pro 10,5 grey + TV4


#2 Emej

Emej
  • 1 161 postów
  • SkądWrocław

Napisano 19 października 2017 - 06:35

Zostały one zaaktualizowane do iOS11 i 64 bitów?

MBP Retina 15 2014 | iP X Space Gray | Apple Watch S4 | Airpods Pro


#3 Rijndael

Rijndael
  • 110 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 października 2017 - 16:47

Tak, oczywiście. Na "starym" iPadzie mam najnowszy iOS i te aplikacje normalnie działają. Na nowym, przy próbie uruchomienia, pojawia się animacja "pobierania" i komunikat, że aplikacja nie jest już dostępna w AppStore. I rzeczywiście -- nie ma jej już tam. Pytanie, czy jest jakaś możliwość przeniesienia zakupionych aplikacji bezpośrednio ze "starego" iPada. Próbowałem odtwarzania poprzez iCloud oraz iTunes, niestety bez rezultatu. Tutoriale, które znalazłem w sieci też wydają się nieaktualne.

 

Czy ktoś z Was miał podobny problem i sobie z nim poradził? To naprawdę irytuje, bo nie dość, że chodzi o aplikacje płatne, to jeszcze obecnie brakuje w AppStore równie dobrych zamienników, więc upgrade sprzętu zakończył się dla mnie, póki co, przymusowym downgradem oprogramowania...


Xs gold + Pro 10,5 grey + TV4


#4 kubalon1

kubalon1
  • 641 postów

Napisano 19 października 2017 - 16:52

Możesz spróbować programem iMazing. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych