Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ładowarka bezprzewodowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
629 odpowiedzi w tym temacie

#376 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 21 września 2019 - 16:46

Ileż można. Wszystko certyfikowane Qi będzie bezpieczne. Możesz mieć i pińcet W, i tak Twój telefon weźmie max 7,5 (bodajże, tyle ma X i wyższe, nie chce mi się szukać specyfikacji 8).


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#377 Zielone jabłko

Zielone jabłko
  • 142 postów

Napisano 22 września 2019 - 09:49

Ok zrozumiałem

 


#378 GreaTskY

GreaTskY
  • 3 293 postów
  • Skądtowni?

Napisano 26 września 2019 - 15:20

Zastanawiam się nad kupnem Xiaomi QI 10000 mAh PLM11ZM, jest to powerbank z bezprzewodowym ładowaniem oraz dwoma portami USB-A Quick Charge 3.0 i USB-C, chciałem zapytać czy ktoś z Was używał?

 

Specyfikacja: https://swiatbaterii...charge-30.html#


Użytkownik GreaTskY edytował ten post 26 września 2019 - 15:23

Komputer:  MacBook Air z M2 / 8 CPU / 10 GPU / 16 Neural Engine / 16 GB Ram / Dysk SSD 256 GB / Kolor Północ / MacOS Sonoma 14.4

Telefon:  iPhone 15 Pro / 128 GB / Tytan Naturalny / iOS 17.4


#379 15051973

15051973
  • 33 postów

Napisano 04 października 2019 - 10:24

a coś takiego ?

https://allegro.pl/o...pods-8514119312

Wygląda spoko, opis zachęca do kupna ale niestety nie moge się doszukać czy ladowarka posiada certyfikat QI ?

Jest informacja, że wspiera urzadzenia z QI ale czy sama taki certyfikat posiada to nie wiem ? 

Co myslicie  ?

edit : doczytałam ze nie wspiera apple watcha na sofcie 6 i wyżej...wiec lipa


Użytkownik 15051973 edytował ten post 04 października 2019 - 12:23


#380 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 04 października 2019 - 10:29

Jak dla mnie - firma krzak. I podejrzanie tanio.
  • kristof461 lubi to

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#381 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 04 października 2019 - 11:25

a coś takiego ?

https://allegro.pl/o...pods-8514119312

Wygląda spoko, opis zachęca do kupna ale niestety nie moge się doszukać czy ladowarka posiada certyfikat QI ?

Jest informacja, że wspiera urzadzenia z QI ale czy sama taki certyfikat posiada to nie wiem ? 

Co myslicie  ?

To może dobrze wyglądać ale głównie ma dobrze działać. Zgadzam się że firma krzak i pomimo tego że marże wielu firm są jakie są to jednak 3 w 1 za taka cenę bardzo podejrzane. Tylko zniszczysz baterie


MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#382 15051973

15051973
  • 33 postów

Napisano 04 października 2019 - 15:58

To może dobrze wyglądać ale głównie ma dobrze działać. Zgadzam się że firma krzak i pomimo tego że marże wielu firm są jakie są to jednak 3 w 1 za taka cenę bardzo podejrzane. Tylko zniszczysz baterie

Ok. Dzięki Panowie - odpuszczam, macie racje



#383 ravhor

ravhor
  • 8 postów

Napisano 07 października 2019 - 17:15

Podepnę się do tematu. Przyjrzałem się bliżej stacje Nomad Base Station Apple Watch Edition i mam kilka pytań. Czy ktoś z czytelników tutaj posiada może te stacje, czy jest jakościowo adekwatna do ceny? Czy możecie zaproponować mi coś podobnego, ale tańszego (chodzi o urządzenie 3w1)? Sprawdzałem jeszcze stacje Mophie 3w1 i ma podobną specyfikacje, ale nie podoba mi się wcięcie po lewej stronie dedykowane dla Airpods. Nie znalazłem żadnej sensownej alternatywy, która budżetowo byłaby lepszym rozwiązaniem niż ta od Nomad. Będę wdzięczny za podpowiedzi.

#384 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 07 października 2019 - 18:48

Cofnij się kilka postów a zobaczysz o czym mówiliśmy. ZENS jest dużo tańszy ma dość dobre opinie ale mi do gustu nie przypadł więc zwróciłem. Każda ładowarka bezprzewodowa ma takie czy inne cewki więc trzeba odrzucić wszystkie narzekania że nie zawsze telefon łapie. Co innego kiedy nie łapie Apple Watch. Tak właśnie miałem w ZENS. Sam interesowałem się jeszcze Ampere ale oni mają jakieś straszne opóźnienia ludzie na Indiegogo strasznie na nich jadą więc chyba odpuszczę temat. Koniec konców zdecyduję się chyba na Nomad Base w wersji standardowej a AW będę podpinał przez kabel. Chciałbym mieć możliwość raz na jakiś czas przetransportować taką ładowarkę w torbie a wystające części do AW nie ułatwiają sprawy.  

Są pewnie jakieś jeszcze inne ładowarki o których nie słyszeliśmy. Pytanie jednak czy warto w takie niewiadome inwestować.  


Użytkownik kristof461 edytował ten post 07 października 2019 - 18:50

MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#385 iLuk45z

iLuk45z
  • 595 postów
  • SkądŁDZ/Swansea

Napisano 07 października 2019 - 19:55

A może czymś takim warto było by się zainteresować? 

 

https://hardciderlab...=29407330238562


Użytkownik iLuk45z edytował ten post 07 października 2019 - 19:55

iPhone 3G 16GB-> iPhone 3GS 16GB -> iPhone 4 16GB Black -> iPhone 4S 16GB Black -> iPhone 5 16GB Black -> iPhone 6S 16GB Black -> iPhone SE 64GB Black -> iPhone 7 Plus 128GB (PRODUCT) Red -> iPhone 8 Plus 64GB Rose Gold -> iPhone XR 128GB Black -> iPhone 12 mini 128GB Blue -> iPhone 13 128GB Midnight -> iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple  iPads --> iPad Mini 4 WiFi Space Grey -> iPad Air 32GB Silver WiFi+LTE -> iPad 7th Gen 32GB WiFi+LTE -> iPad 9th 64GB WiFi Sapce Grey


#386 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 07 października 2019 - 20:46

Ja na 90% też pójdę w Nomada. Mophie mi się mniej podoba, do tego to 'wycięcie' na Airpodsy może się nie lubić z etui, zwłaszcza grubszym (rozważam też etui od Nomada do kompletu, ale nie mają jeszcze wersji na charging case (z widoczną diodką)).

@kristof461: ten dynks do Watcha jest odpinany - to tak w kwestii transoportu ;-)

SliceCharge sprawdzałem, znalazłem jakieś recenzje, że średnio i się strasznie grzeją rzeczy, niestety.

Fajne i przenośne jest jeszcze to: https://www.kickstar...-power-solution

ale kiedy wyjdzie i jak będzie finalnie działać, to nie wie nikt.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#387 ravhor

ravhor
  • 8 postów

Napisano 07 października 2019 - 21:43

Oooo super! Dzięki za informacje. Czyli wychodzi na to, że Nomad wychodzi najlepiej. Chyba też się skuszę :)

#388 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 08 października 2019 - 07:54

@kristof461: ten dynks do Watcha jest odpinany - to tak w kwestii transoportu ;-)
 

Tego się nie spodziewałem. Nigdzie nie znalazłem info o tym. Szkoda tylko że ten model nie jest dostępny u nas w kraju. Kupno u producenta taniej nie wychodzi (zwłaszcza że 20$ przesyłki trzeba doliczyć) a do tego ryzyko gdyby coś było nie tak. Co więcej z tego co widzę Nomad ma jakieś opóźnienia i dziś złożone zamówienie wyślą dopiero pod koniec miesiąca. 


MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#389 conshima

conshima
  • 12 postów

Napisano 10 października 2019 - 01:42

Nomada z wersji Apple Watch mogę zdecydowanie polecić. Swoje kosztuje, ale użytkuję od pół roku i jestem bardzo zadowolony. Wykonanie jest super, wszystko świetnie spasowane z dobrych, nierysujących się materiałów. W tym momencie nadal wygląda jak nowa. Z Apple Watch nie miałem żadnych problemów odnośnie ładowania, a czasami zegarek odkładam bardzo niedbale. To co mnie zaskoczyło po zakupie to diody ładowania o których nie doczytałem - stacja posiada czujnik zmierzchu i w słabym świetle diody automatycznie zmniejszają jasność aby nie razić po oczach. Dodatkowo gdy sprzęt jest naładowany dioda z pomarańczowego koloru zmienia się na biały.

Jedyny minus, który trochę na siłę mogę podać to ładowanie dwóch iPhonów lub iPhona i AirPodsów jednocześnie w opcji wertykalnej. Czasami w takiej konfiguracji nie udaje się trafić w miejsce ładujące z miejscem cewki w iPhonie i trzeba sekundę poszukać. 

Podczas ładowania iPhona (w moim przypadku XS) w opcji standardowej (horyzontalnej) wszystko działa idealnie.



#390 dredg

dredg
  • 2 452 postów
  • SkądVendin les Béthune

Napisano 13 października 2019 - 08:59

Podepnę się do tematu. Przyjrzałem się bliżej stacje Nomad Base Station Apple Watch Edition i mam kilka pytań. Czy ktoś z czytelników tutaj posiada może te stacje, czy jest jakościowo adekwatna do ceny? Czy możecie zaproponować mi coś podobnego, ale tańszego (chodzi o urządzenie 3w1)? Sprawdzałem jeszcze stacje Mophie 3w1 i ma podobną specyfikacje, ale nie podoba mi się wcięcie po lewej stronie dedykowane dla Airpods. Nie znalazłem żadnej sensownej alternatywy, która budżetowo byłaby lepszym rozwiązaniem niż ta od Nomad. Będę wdzięczny za podpowiedzi.

Ja mam od prawie roku, nie mam porównania z innymi. Jakość wykonania, pierwsza klasa.
Jedyna wada to brak innych wyjść (usb...) mi to akurat nie przeszkadza. Cena fakt, przesadzona.

Ta mophie, jest droższa i ma plastikowe błyszczące wykończenie (chyba że to szkło?), pewnie łapie kurz i się rysuje od patrzenia. W nomad masz skóre + alu. I taniej do tego ;-)

Użytkownik dredg edytował ten post 13 października 2019 - 09:21


#391 ravhor

ravhor
  • 8 postów

Napisano 13 października 2019 - 09:39

Ta mophie, jest droższa i ma plastikowe błyszczące wykończenie (chyba że to szkło?), pewnie łapie kurz i się rysuje od patrzenia. W nomad masz skóre + alu. I taniej do tego ;-)


Super, dzięki za podpowiedź

No właśnie ta jakość wykonania w mophie mnie nie przekonywała i dodatkowo to wgłębienie na airpods. Dobrze wiedzieć, że jakościowo jest przewaga na korzyść Nomada. No niestety za jakość trzeba zapłacić

#392 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 13 października 2019 - 11:41

Jest chodzi o dodatkowe wyjścia to podstawowy Nomad Base Stadion wypada pod tym względem lepiej bo ma jedno USB-A i jedno C. 

To wcięcie na Aripodsy w Mophie to jakieś nieporozumienie. OK jak ktoś je ma to super ale przecież one naładuje się również na płasko. Przerost formy nad treścią przez który ograniczamy możliwości. W przypadku Mophie może również lepiej wziąć standardową wersję. Płaska na dwa telefony i jedno wyjście bodajże usb-a


MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#393 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 13 października 2019 - 15:36

Jakby zrobili wersję AW Edition z portem usb-c pd out, byłoby idealnie.
Btw. jaki prąd dostarcza ta ich ładowarka z okrągłym wejściem, wiecie?

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#394 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 14 października 2019 - 09:30

Jakby zrobili wersję AW Edition z portem usb-c pd out, byłoby idealnie.
Btw. jaki prąd dostarcza ta ich ładowarka z okrągłym wejściem, wiecie?

Pytasz o Mophie? Nie mam pewności o który konkretnie model chodzi.


Użytkownik kristof461 edytował ten post 14 października 2019 - 09:31

MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#395 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 14 października 2019 - 09:46

O Nomada, mopsie odrzuciłem od razu.

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#396 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 14 października 2019 - 11:32

Przybliż proszę jeszcze o której konkretnie mówimy bo zgłupiałem. Okrągłe wejście? Obie Base station takie mają. Chyba że mówimy o jakimś zupełnie innym modelu. 


MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#397 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 14 października 2019 - 11:46

O AW Edition. Interesuje mnie, jaki tam jest power in.

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#398 Zielone jabłko

Zielone jabłko
  • 142 postów

Napisano 19 października 2019 - 09:15

Ta ładowarka wydaje się być fajna i jest dość tania

https://allegro.pl/o...source=facebook

Z tym że nie wiem jaki zasilacz dobrać do X ale skoro obsługuje 5W to wystarczy chyba ta z zestawu do iP

Użytkownik Zielone jabłko edytował ten post 19 października 2019 - 09:22

 


#399 dredg

dredg
  • 2 452 postów
  • SkądVendin les Béthune

Napisano 19 października 2019 - 17:09

Mam tą ładowarke, dałem żonie po zakupie nomada. Używamy ładowarki od apple.
Dobra ładowarka z certyfikatem qi za dobre pieniądze ;-)

#400 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 19 października 2019 - 21:14

Nomad wypuści nowy produkt, base Station pro. Ma ładowanie po usb-c nareszcie, niestety nie wspiera watcha.

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych