Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ładowarka samochodowa i uchwyt - jakie polecacie ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Degnerix

Degnerix
  • 20 postów

Napisano 17 października 2017 - 16:21

Witam,
Posiadam iPhone 7 i poszukuje do niego ładowarki samochodowej jak i uchwytu, polecicie coś dobrego ? bądź czego wy używacie ? 

Dodam że ładowarka była by używana z innymi smartfonami nie koniecznie firmy Apple, uchwyt samochodowy też, dobrze by było jak by mieścił się w nim telefon 5,5".

Z góry dzięki za pomoc



#2 rakso70

rakso70
  • 5 postów

Napisano 25 października 2017 - 13:47

Kupiłem ostatnio iOttie iTap Magnetic Dashboard Car Mount Holder, model: HLCRIO 153. Używam etui, lecz magnes trzyma wyśmienicie. Jeśli chodzi o ładowarkę, to nie pomogę. Podładowuje baterie w czasie jazdy z gniazda fabrycznego radia.

 

#3 Degnerix

Degnerix
  • 20 postów

Napisano 02 listopada 2017 - 16:11

okej dzięki, ale jednak wolałbym tradycyjny uchwyt, nikt nie poleci żadnej ładowarki ?



#4 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 02 listopada 2017 - 16:44

http://allegro.pl/de...57.html#thumb/3

 

Używam i polecam. Ma MFI więc jest w pełni bezpieczna dla iPhone.

 

Uchwyt taki:

 

http://allegro.pl/uc...5978252372.html

 

Ma możliwość montażu i na szybie i na desce rozdzielczej.


Użytkownik Regiss edytował ten post 02 listopada 2017 - 16:45

iPhone 15 Pro


#5 wrc81

wrc81
  • 17 postów
  • SkądZG

Napisano 08 stycznia 2018 - 20:49

Polecam ten uchwyt cena w auchan 15 zl minimalistyczny a nie wynalazki dla emerytów
http://excmobile.eu/produkty/uchwyty-samochodowe/uchwyt-samochodowy-air-czarny/


Użytkownik wrc81 edytował ten post 08 stycznia 2018 - 20:52


#6 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 760 postów

Napisano 09 stycznia 2018 - 14:28

Ja używam jakiegoś chińskiego uchwytu (i nie polecam go specjalnie), ale polecam mocowanie Brodit - firma ta ma praktycznie do każdego auta (miałem nawet w ssangyongu) dedykowane mocowania do deski rozdzielczej nie wymagające wiercenia - zwykle dość sprytne. Mocowanie takie daje płaską powierzchnię do której możną przykręcać albo kleić różne uchwyty, bez ryzyka zniszczenia kokpitu. Sam brodit ma mocowane do tych podstaw uchwyty (w tym dedykowane oraz aktywne) ale te mnie nie zachwyciły. Natomiast do podstawy brodit miałem już mocowany uchwyt magnetyczny, uchwyt Ram Mount (w tym do iPada) oraz ładowarkę Qi. Podstaw jest w wygodnym miejscu - zwykle można wybrać wariant na lewą albo prawą stronę. Główną zaletą jest bezinwazyjne mocowanie tej podstawy a z nią to ani śruby ani klej niestraszny



#7 Bloodz

Bloodz
  • 15 postów

Napisano 11 stycznia 2018 - 09:36

Używam obecnie model Benks Little Giant i sprawuje się póki co bardzo dobrze, ładnie trzyma się szyby jak i telefon.

 

Wcześniej miałem uchwyt na kratkę i niestety nie sprawował się już tak dobrze






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych