Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Goniący element w obudowie MacBooka Pro 13" Touch Bar.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 romeo1234

romeo1234
  • 43 postów

Napisano 03 października 2017 - 17:38

Witam. Posiadam od jakiegoś pół roku MacBooka Pro 13" z Touch Barem/GTFJ. Po jakimś czasie użytkowania zaczął pojawiać się dziwny dźwięk podczas poruszania komputerem jakby coś w środku się odkleiło i było luźne. Oddałem komputer na gwarancje do wymiany wyświetlacza a dokładniej całej klapy, ale po odebraniu laptopa problem nadal występuje. Serwis zdiagnozował to jako usterkę występującą w matrycy. Nie jest to wada, która bezpośrednio wpływa na działanie komputera, ale jednak w komputerze za taką kwotę nie powinno być takich wad. Dla dokładniejszego opisu problemu powiem, że przy przytrzymaniu klapy palcami bo obydwu stronach stuki ustępują. Nie wiem co może być przyczyną i co mogę z tym dalej robić. Czy te modele tak mają czy to wady produkcyjne? Chociaż klapa jest nowa. Może ktoś posiada nowego MacBooka i też ma taki problem?

Pozdrawiam :)



#2 El Cheetos

El Cheetos
  • 46 postów
  • SkądKraków

Napisano 05 października 2017 - 16:22

Mam, nic z tym nie robię - w końcu normalnie nie trzepie się komputerem na boki. Sam na to nie zwrociłem uwagi - dopiero trafilem na opis na 9to5Mac. 

Nie chce oddawać komputera do serwisu bo prawdopodobnie problem wróci. Wg. mnie lata coś koło jabłka/zawiasu..


K: iMac 5k 2017/ MacBook Pro 13 2017 / MacMini i5, 8GB, 256 SSD + Dell U2515H / iPad Pro 10,5 2017

T: iPhone X 64 gb


#3 MobiGame

MobiGame
  • 24 postów

Napisano 06 kwietnia 2019 - 19:36

Co prawda stary wątek ale nie chce zakładać nowego.

Mam od pewnego czasu to samo, MacBook Pro 2017 13, ale bez TB.

Jak delikatnie ruszam na boki / przechylam to coś tam właśnie delikatnie lata.

Nie przypominam sobie aby tak było od początku więc raczej taka zmiana nastąpiła w trakcie.

 

To taka przypadłość fabryczna i nawet nie probować coś zgłaszać? Nie wiem czy jak zaczną mi to wszystko
rozkręcać to stukanie może minie a pojawią się inne niespodzianki ;) 

 

Nadmieniam że z latopem obchodzę się jak jajkiem :) - wydaje mi się dość delikatny.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych