Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Czy warto kupić Iphone'a w tym serwisie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Jumpeq

Jumpeq
  • 2 postów

Napisano 01 października 2017 - 09:49

Witam

Czy warto kupić Iphone'a w tym miejscu w warszawie? http://metrotelefony.pl/index.php/2-uncategorised

Czy ktoś może coś tam kupował i poleca? Iphone SE 32GB jest tam dostępny za 1300zł, cena przebija całkowicie inne sklepy. Z tego co rozmawiałem przez telefon 12miesięczna gwarancja od Apple, nie wystawiają faktury vat.

Mój budżet jest dosyć ograniczony a Iphone SE jest idealnym wyborem dla mnie. Czy można liczyć na to, że po wyjściu Iphone X ceny SE dużo spadną? Warto poczekać ten miesiąc czy brać stąd? A może znacie inne tańsze punkty gdzie można zakupić dobry sprzęt nie podróby?

Bardzo proszę o pomoc

Pozdrawiam



#2 Emej

Emej
  • 1 161 postów
  • SkądWrocław

Napisano 01 października 2017 - 20:50

iPhone X w ogóle nie wpłynie na ceny iPhone SE;) Podróby tam raczej nie kupisz, to prawdopodobnie telefon wzięty na przedłużenie umowy i sprzedany do komisu. O ile nie jest z sieci T-Mobile i Plus bodajże, można spokojnie brać, nie ma ryzyka blokady nawet jak pierwotny kupujący przestanie spłacać raty. Ale ogólnie to chyba niewiele drożej był SE ostatnio w RTV Euro AGD, a tam będziesz miał jeszcze dodatkowy rok pewnej rękojmi.


MBP Retina 15 2014 | iP X Space Gray | Apple Watch S4 | Airpods Pro





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych