Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 5s bardzo szybko rozładowuje baterię


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Cruiser1992

Cruiser1992
  • 52 postów

Napisano 26 września 2017 - 22:10

Dobry wieczór ,moja znajoma posiada iphona 5s w którym został uszkodzony układ u2 od ładowania nieoryginalna ładowarką ,objawy standardowe czyli wolne ładowanie , szybkie rozładowywanie baterii do 0 nawet przy wyłączonym telefonie.Telefon dostałem od znajomej bym się nim zajął i oddałem go do serwisu ponieważ sam takich naprawa jeszcze nie wykonuję.Serwisant wymienił po raz pierwszy układ i telefon już nie rozładowywał baterii do 0 i ładował się szybciej lecz bateria znikała tak samo szybko nawet po wymianie na nową , serwis ponownie wymienił układ podejrzewając że poprzedni był albo źle zamontowany albo wadliwy ale znowu jest to samo , szukali jeszcze potem co może powodować szybkie rozładowywanie baterii ale poddali się i oddali mi telefon.Bardzo bym prosił o pomoc ponieważ telefon jest prawie nowy i szkoda by było sprzedawać go za małe pieniądze w takim stanie.Z góry dzięki za pomoc i Pozdrawiam.



#2 Najwyzszy

Najwyzszy
  • 665 postów
  • SkądStrzegom

Napisano 27 września 2017 - 07:40

Pomoca bedzie serwis, ktory sie zna na tym, bo pewnie oddales to jakiemus panu mieciowi z pierwszego lepszego serwisu (za duzo powiedzane) gsm. Wyslij go do macsupport do Krakowa. Naprawia Ci to solidnie i jeszcze pewnie udziela gwarancji na to.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych