Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Płatne oprogramowanie z AppStore / Po formacie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 manoa

manoa
  • 30 postów

Napisano 26 września 2017 - 20:11

Witam,

Chciałbym kupić oprogramowanie do grafiki z Affinity dostępne przez Appstore i nasuwa mi się pytanie które dotyczy wszystkich płatnych programów. Jeżeli po jakimś czasie będę chciał sformatować komputer czy nazwijmy to przywrócić do ustawień fabrycznych to czy mogę znowu zainstalować kupiony program czy ta licencja jest przypisana do konta, czy kupuje go i płacę jeszcze raz ? 

 

I drugie pytanie, czy aktualizacje tych kupionych programów są już potem bezpłatne czy każda nowa wersja to kolejny zakup ?



#2 Najwyzszy

Najwyzszy
  • 665 postów
  • SkądStrzegom

Napisano 26 września 2017 - 20:20

Bedziesz mial ja w 'kupione'. Poprawki do Twojej beda, ale pewnie nowsza wersja (jakis przeskok przykladowo z v2 na v3) juz moze byc platny. 



#3 pedros

pedros
  • 1 392 postów
  • SkądWAW, PL

Napisano 26 września 2017 - 22:16

Witam,

Chciałbym kupić oprogramowanie do grafiki z Affinity dostępne przez Appstore i nasuwa mi się pytanie które dotyczy wszystkich płatnych programów. Jeżeli po jakimś czasie będę chciał sformatować komputer czy nazwijmy to przywrócić do ustawień fabrycznych to czy mogę znowu zainstalować kupiony program czy ta licencja jest przypisana do konta, czy kupuje go i płacę jeszcze raz ? 

Zakupione w AppStore programy masz przypisane do konta. Po reinstalacji po prostu je pobierzesz ponownie bez dodatkowych opłat. Co do nowszych wersji - to chyba zależy od wydawcy. Ale zazwyczaj "większe" aktualizacje trzeba zakupić oddzielnie. Chociaż też to działa różnie. Mam kilka programów kupionych z AppStore i nowe wersje dostępne są w pełnej cenie. Ale po kontakcie e-mailowym dostałem kody do aktywacji nowych wersji ściągniętych bezpośrednio z ich strony po cenie promocyjnej. W AppStore dalej widnieją jako do pobrania w pełnej cenie.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych