Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem z przywróceniem backupu po downgrade


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 rastir

rastir
  • 105 postów

Napisano 26 września 2017 - 15:39

Cześć, mam problem mianowicie korzystałem z iOS 11 by sprawdzić jak działa na czysto, nie byłem zadowolony więc postanowiłem wrocić do 10.3.3 i tu pojawia się problem. Ściągnałem ISPW 10.3.3 tryb dfu wgranie systemu, jednak problem pojawił się przy próbie przywrócenia backupa systemu 10.3.3 specjalnie zrobiłem backup w itunes. Jednak teraz jak chce przywrócić system mam informacje że podaje złe hasło. No raczej mało prawdopodobne skoro hasło do maca to samo, na strone apple sie zalogować mogę nawet od nowa telefon moge zrobić i zalogować się na konto. Czy ktoś miał taki problem i go rozwiazał?



#2 dtm.marcin

dtm.marcin
  • 264 postów
  • Skąd,PL

Napisano 26 września 2017 - 15:50

Też miałem problem dziś wrócić na 10.3.3 wyskoczył bład 6 ostatecznie zdecydowałem ponownie aktualizować do 11 niech wrzucą jakieś łaty na tą 11 bo to prowizoryczny system ,obecnie gorszy od androida. Kpina z użytkowników.

#3 Najwyzszy

Najwyzszy
  • 665 postów
  • SkądStrzegom

Napisano 26 września 2017 - 16:06

Przeca haslo do backupu nie jest takie samo jak do komputera czy icloud. Je ustalasz osobno sobie.



#4 rastir

rastir
  • 105 postów

Napisano 26 września 2017 - 16:10

Dobra znalazłem problem, jest to dla mnie niesamowicie dziwne. Bo jak miałem bete ios 11 i wracałem do dokładnie tego samego backupu to wchodziło moje standardowe hasło do icloud. Teraz próbowałem do skutku, aż cofałem się każdym hasłem które mogę pamietać. Nie rozumiem dlaczego ale zadziałało dopiero 1 hasło które kiedykolwiek używałem w icloudzie i prawdopobnie itunes. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych