Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Dlaczego Sierry nie mam w "kupionych"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Śfierzyk

Śfierzyk
  • 358 postów

Napisano 24 września 2017 - 20:19

Mojego iMac 27" kupiłem ze Snow Leopardem. Potem kupiłem Liona w MAS. Wszystkie kolejne systemy były bezpłatne, ale pokazywały się w "kupionych". Tylko Sierry tam nie ma zastanawiam się co będzie w przypadku konieczności wymiany dysku. Mam system instalować płytek ze Snow Leo i pobierać Sierrę? To ostatni wspierany system na tym Maczku. High Sierra już na nim nie ruszy.


Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.


#2 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 24 września 2017 - 21:29

Ściągaj póki jest. Pewnie do jutra tylko. Będziesz miał rzadkiego pokemona....

Nie mów, że masz instalki tylko w AppStore i nie pobrałeś sobie wszystkich systemów na jakiś tam leżący_w_szufladzie dysk.

Szanuję i podziwiam.


Użytkownik ciotka_paszczaka edytował ten post 24 września 2017 - 21:31

Nie czytam prywatnych wiadomości.


#3 Śfierzyk

Śfierzyk
  • 358 postów

Napisano 24 września 2017 - 23:06

Mam pobrany instalator Sierry. Mam zainstalowaną Sierrę. Moje pytanie dotyczy zachowania MacAppStore q Sierra, które jest odmienne od dotychczasowych. Wszystkie poprzednie systemy mam w MAS na liście kupionych za wyjątkiem Sierra.

 

Ciekawostka!

Podczas kolejnego pobrania pojawia się w MAS z dziwną datą.

59d64c8c8a2d.png

Po restarcie iMac Sierra znika z kupionych w MAS.


Użytkownik Śfierzyk edytował ten post 24 września 2017 - 23:14

Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.


#4 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 24 września 2017 - 23:14

Mam pobrany instalator Sierry. Mam zainstalowaną Sierrę. Moje pytanie dotyczy zachowania MacAppStore q Sierra, które jest odmienne od dotychczasowych. Wszystkie poprzednie systemy mam w MAS na liście kupionych za wyjątkiem Sierra.

 

Bo niektórzy mają, a niektórzy nie. Nikt nic nie wie. Tak piszą w internecie, to musi być prawda.

 

9zUmxvL.jpg

 

P.S. Ja niby nie mam. Nie proście. 


Użytkownik ciotka_paszczaka edytował ten post 24 września 2017 - 23:17

Nie czytam prywatnych wiadomości.


#5 Iro

Iro
  • 6 954 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 25 września 2017 - 07:44

Mam pobrany instalator Sierry. Mam zainstalowaną Sierrę. Moje pytanie dotyczy zachowania MacAppStore q Sierra, które jest odmienne od dotychczasowych. Wszystkie poprzednie systemy mam w MAS na liście kupionych za wyjątkiem Sierra.

 

Ciekawostka!

Podczas kolejnego pobrania pojawia się w MAS z dziwną datą.

59d64c8c8a2d.png

Po restarcie iMac Sierra znika z kupionych w MAS.

 

Zauważyłem pewną prawidłowość. Jak pobiera się z Appstore, to zazwyczaj się przykleja. Jak z Update, to zazwyczaj nie. 

U mnie mam dziwną sytuację, bo w Appstore na 10.9.5 nie mam Sierry, a na 10.11.6 ją mam.


Muzyka i Komputery
https://iro.myapple.pl


#6 tommyusa2000

tommyusa2000
  • 17 postów

Napisano 26 września 2017 - 20:22

podłączam się. mój przypadek opisuję poniżej:
chciałem dzisiaj pobrać instalator macos Sierra. jednak nie mogę tego zrobić. Pobrałem i kliknąłem jakiś czas temu w app store, jednak w kupionych bezpośrednio go nie było. Był za to na samej górze listy w kupionych z możliwością "wznowienia" pobierania. jednak przycisk wznów nie działał. użyłem funki "sprawdz rzeczy nie pobrane do końca" i w tym momencie instalator macos sierra znikł zupełnie z listy. i nie mam pomysłu jak go mogę przywrócić. dodam że jak wejdę w Programy przez findera to widzę tam ikonkę "macos sierra" jednak ona nie działa - zajmuje jakieś 500kb. jak wejdę w "informacje" o pliku i chcę go otworzyć w app store to mam informację : "rzecz niedostępna Polski sklep obecnie nie udostępnia żądanej rzeczy". A miałem  jeszcze dzisiaj ten instalator, ale wywaliłem chcąc pobrać finalną wersję 10.12.6. jak pobrałem przed chwilą high sierra to też system nie pojawił się w kupionych. jakieś złote rady??



#7 tommyusa2000

tommyusa2000
  • 17 postów

Napisano 27 września 2017 - 08:52

na jednym z zagranicznych forów wyczytałem dzisiaj że wylowanie z app store i ponowne zalogowanie może rozwiązać problem. Jednak nie mogę teraz tego sprawdzić. Czy ktoś sprawdzał tą metodę ??



#8 Śfierzyk

Śfierzyk
  • 358 postów

Napisano 27 września 2017 - 09:55

Sprawdzał! Nic to nie daje. Nie mam w kupionych Sierra, ani High Sierra. Zrobiłem tylko backupy instalek na wszelki wypadek.


Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.


#9 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 27 września 2017 - 15:17

https://myapple.pl/p...w-mac-app-store

 

"macOS Sierra or later doesn't appear in the Purchased tab. Instead, use the Search field in the upper-right corner to find and open the App Store page for that macOS."


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#10 Leeway

Leeway
  • 60 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 17 października 2017 - 09:25

Witam Panowie. Czy któryś z was byłby tak miły i dobry i udostępnił mi via Dropbox albo Mega.nz albo GoogleDrive itd. Wiecie o co chodzi - instalator do Sierry ? Bardzo proszę. Niestety nie posiadam go w AppStore (ponieważ go nigdy nie instalowałem, a nie mogę instalowac High Sierry, gdyż nie będzie mi działał sprzęt do pracy). Pozdrawiam :)



#11 pedros

pedros
  • 1 392 postów
  • SkądWAW, PL

Napisano 17 października 2017 - 10:52

Witam Panowie. Czy któryś z was byłby tak miły i dobry i udostępnił mi via Dropbox albo Mega.nz albo GoogleDrive itd. Wiecie o co chodzi - instalator do Sierry ? Bardzo proszę. Niestety nie posiadam go w AppStore (ponieważ go nigdy nie instalowałem, a nie mogę instalowac High Sierry, gdyż nie będzie mi działał sprzęt do pracy). Pozdrawiam :)

-> PW


  • Leeway lubi to

#12 qqrh8

qqrh8
  • 2 postów

Napisano 02 listopada 2017 - 12:15

-> PW

Cześć 

 

Mógłbym także prosić o podanie linku?

 

Z góry dzięki...






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych