Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Airpods Warszawa - gdzie przymierzyć?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 kaczuszka

kaczuszka
  • 15 postów

Napisano 24 września 2017 - 14:40

Cze.

 

Chociaż jestem od lat userem Androida, Aidpody za bardzo nie mają alternatyw. Zapoznałem się z większością opinii i recenzji i generalnie jestem zdecydowany (inne opcje to czekać np. na Samsungowe Gearx 2018 albo sprowadzać za 600zł zza granicy Jaybirdy X3 - ale tutaj dalej jest kabel łączący obie słuchawki), ale przed zakupem chcę słuchawki przymierzyć, sprawdzić,  czy nie wypadają, zobaczyć kilka minut jak grają, jak dokuczliwy jest totalny brak izolacji, czy paruje się bezproblemowo z S8, czy nie ma problemów w cichym odtwarzaniem, czy mikrofon łapie przy odbieraniu/wykonywaniu połączeń... 

 

Byłem w iSpocie, Saturnie - nie ma szans, żeby przymierzyć słuchawki douszne. Nie mam w moim otoczeniu osób, które mają te słuchawki. Czy jest jakiś sklep w Warszawie, który ma parę takich słuchawek na ekspozycji i daje możliwość ich przymierzenia?

 

 



#2 MikeU

MikeU
  • 96 postów

Napisano 24 września 2017 - 17:27

Airpods to ekosystem appla, kupownie ich do telefonu z androidem nie ma sensu jak dla mnie

#3 kaczuszka

kaczuszka
  • 15 postów

Napisano 24 września 2017 - 17:43

Uważasz tak, bo...?

 

Jedyna funkcjonalność, która nie działa, to ułatwione pierwsze parowanie (zbędne) oraz pauza audio przy wyjęciu słuchawki (zbędne; double-tap działa)



#4 Wania

Wania
  • 644 postów

Napisano 24 września 2017 - 17:59

zamow online z apple.pl i sprawdz sam, jak cos Ci nie podpasuje mozesz odeslac za free w ciagu 14 dni. jedyny minus ze mrozisz kase na ten okres czasu



#5 landr

landr
  • 1 389 postów

Napisano 24 września 2017 - 22:09

Airpods, używam w iphonie, ipadzie i na dwóch Samsungach, (android i windows )......szczególnie podoba mi się dźwięk z Samsunga ......jakiś szczególnych niedogodności w użytkowanie na androidzie  nie zauważyłem.


Użytkownik landr edytował ten post 24 września 2017 - 22:16


#6 Krzyssp2

Krzyssp2
  • 128 postów

Napisano 25 września 2017 - 12:43

Cze.

 

Chociaż jestem od lat userem Androida, Aidpody za bardzo nie mają alternatyw. Zapoznałem się z większością opinii i recenzji i generalnie jestem zdecydowany (inne opcje to czekać np. na Samsungowe Gearx 2018 albo sprowadzać za 600zł zza granicy Jaybirdy X3 - ale tutaj dalej jest kabel łączący obie słuchawki), ale przed zakupem chcę słuchawki przymierzyć, sprawdzić,  czy nie wypadają, zobaczyć kilka minut jak grają, jak dokuczliwy jest totalny brak izolacji, czy paruje się bezproblemowo z S8, czy nie ma problemów w cichym odtwarzaniem, czy mikrofon łapie przy odbieraniu/wykonywaniu połączeń... 

 

Byłem w iSpocie, Saturnie - nie ma szans, żeby przymierzyć słuchawki douszne. Nie mam w moim otoczeniu osób, które mają te słuchawki. Czy jest jakiś sklep w Warszawie, który ma parę takich słuchawek na ekspozycji i daje możliwość ich przymierzenia?

Serio, mierzenie słuchawek dousznych? Obrzydliwe. 



#7 ciacho

ciacho
  • 61 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 października 2017 - 09:16

A dlaczego? Da się to zrobić logistycznie - sklep musiałby mieć zapas wymiennych gumek. Niestety, słuchawki douszne to takie ustrojstwo którego bez przymierzania nie będziesz wiedział czy pasują/są wygodne a fizjologicznie każdy ma inną budowę ucha.

 

Ja też chętnie bym przymierzył bo nie wiem który model wybrać - pozostaje kwestia tylko zakupu online i korzystania ze zwrotu w ciągu 14dni.


Użytkownik wielu różnych rzeczy, _nie_ fanboy A/A. Zagorzały przeciwnik świętych wojen systemowo-rozwiązaniowych.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych