Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

IOS 11 - jak wgrać swój dzwonek kontaktu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nikesz

Nikesz
  • 17 postów

Napisano 23 września 2017 - 20:07

Cześć, 

jak w temacie. Po sformatowaniu iPhone 7 godzinę siedzę, zastanawiając się, jak teraz  wgrać z Maca do telefonu swoje dzwonki kontaktów. Apple potrafi spierniczyć nawet co, co i tak nigdy nie działało dobrze :-/ 



#2 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 23 września 2017 - 20:24

Złap te pliki dzwonków i upuść w iTunes na telefonie...


Użytkownik imrik edytował ten post 23 września 2017 - 20:25


#3 Nikesz

Nikesz
  • 17 postów

Napisano 23 września 2017 - 20:32

Dziękuję. Zadziałało po restarcie telefonu. Musiał mieć jakąś zwiechę. Tema do zamknięcia.



#4 Andre Nosek

Andre Nosek
  • 1 postów

Napisano 27 września 2017 - 07:08

witam. witam wszystkich. Mam problem ze swoim Iphone 7, za chiny nie moge dodac dzwonka do swojego telefonu. Podłączam do ITunes telefon sie aktywuje i wszystko jest OK. Dzwonek mam przygotowany na pulpicie w formacie m4r długości 29 sekund. Po przeciągnięciu na Iphone w iTunes nie jest dodawany do biblioteki. To samo jest z muzyką. Nie mam pojecie jak to rozwiązać i szczerze powiedziawszy mam juz dość. Dodam ze wszystko zaktualizowane do IOS11.



#5 Eoden

Eoden
  • 3 postów

Napisano 21 października 2017 - 15:03

Witam, 

to teraz może mi ktoś pomoże jak usunąć własne dzwonki z telefonu? Z dodaniem nie miałem problemu ale z tym owszem mam.  :angry:

 

Z góry dziękuję za pomoc.



#6 plnt

plnt
  • 58 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 24 października 2017 - 00:28

Dodanie dzwonków do iPhone z iOS 11 to mały problem, choć w pierwszej chwili też się nad tym zastanawiałem. Użyłem to tego Waltr'a, a w iTunes sprawdziłem czy jest na liście. Znacznie gorzej sprawa wygląda z zarządzaniem własnymi dzwonkami w telefonie. Lubię sobie przydzielić indywidualne dzwonki do kontaktów. Te które miałem ustawione w poprzedniej wersji nadal są przydzielone, ale nowych niestety nie mogę dodać. W ustawieniach widać jedynie dzwonki fabryczne/systemowe, można sobie co najwyżej sklepik odpalić, co by jakiś nowy dzwonek zakupić. Widać Apple ma poważne problemy finansowe, bo nawet w ten pokręcony sposób musi sobie budżet podreperować.

 

Do biblioteki iTunes (w najnowszej wersji) już sobie dzwonków nie można dodać, program nie obsługuje ich. Można jedynie zobaczyć listę wrzuconych plików m4r znajdujących się na podłączonym urządzeniu. iTunes również nie synchronizuje dzwonków z urządzeniami. W bibliotece miałem kilkanaście własnych dzwonków i zawsze je synchronizowałem w komplecie z iPhonem i iPadem. Teraz niestety to nie działa. Wrzuciłem nowy dzwonek do telefonu używając programu zewnętrznego. Nie próbowałem robić tego przy pomocy nowego iTunes, ale sprawdziłem, czy plik znajduje się na liście i sprawdziłem, czy synchronizacja z biblioteką w której go nie ma spowoduje usunięcie z telefonu. Nie usunął. W ten sposób jest to jakaś metoda na wrzucenie własnych dzwonków, ale co z tego jeżeli nie można z nich skorzystać. Nawet nie mogę ustawić domyślnego - głównego dzwonka. Najdziwniejsze, że od września dzwoni mi domyślnie ten ustawiony jeszcze w iOS 10, a w systemie mam zaznaczony jako domyślny - fabryczny. Nie ruszam tego, bo boję się, że utracę to co mam poustawiane. Trochę to chore.



#7 raflos

raflos
  • 72 postów

Napisano 27 października 2017 - 07:22

Dodanie dzwonków do iPhone z iOS 11 to mały problem, choć w pierwszej chwili też się nad tym zastanawiałem. Użyłem to tego Waltr'a, a w iTunes sprawdziłem czy jest na liście. Znacznie gorzej sprawa wygląda z zarządzaniem własnymi dzwonkami w telefonie. Lubię sobie przydzielić indywidualne dzwonki do kontaktów. Te które miałem ustawione w poprzedniej wersji nadal są przydzielone, ale nowych niestety nie mogę dodać. W ustawieniach widać jedynie dzwonki fabryczne/systemowe, można sobie co najwyżej sklepik odpalić, co by jakiś nowy dzwonek zakupić. Widać Apple ma poważne problemy finansowe, bo nawet w ten pokręcony sposób musi sobie budżet podreperować.

 

Do biblioteki iTunes (w najnowszej wersji) już sobie dzwonków nie można dodać, program nie obsługuje ich. Można jedynie zobaczyć listę wrzuconych plików m4r znajdujących się na podłączonym urządzeniu. iTunes również nie synchronizuje dzwonków z urządzeniami. W bibliotece miałem kilkanaście własnych dzwonków i zawsze je synchronizowałem w komplecie z iPhonem i iPadem. Teraz niestety to nie działa. Wrzuciłem nowy dzwonek do telefonu używając programu zewnętrznego. Nie próbowałem robić tego przy pomocy nowego iTunes, ale sprawdziłem, czy plik znajduje się na liście i sprawdziłem, czy synchronizacja z biblioteką w której go nie ma spowoduje usunięcie z telefonu. Nie usunął. W ten sposób jest to jakaś metoda na wrzucenie własnych dzwonków, ale co z tego jeżeli nie można z nich skorzystać. Nawet nie mogę ustawić domyślnego - głównego dzwonka. Najdziwniejsze, że od września dzwoni mi domyślnie ten ustawiony jeszcze w iOS 10, a w systemie mam zaznaczony jako domyślny - fabryczny. Nie ruszam tego, bo boję się, że utracę to co mam poustawiane. Trochę to chore.

Użyjcie itunes na komputerze z Windows. Na itunes na Macu są z tym problemy.  Bez problemu da się wgrywać pod Windows dzwonki w formacie m4r. Nie da się ich tylko potem usunąć. Bez problemu da się też przypisywać dzwonki do kontaktów na telefonie z iOS. Mam chyba z 10 własnych dzwonków zrobionych po aktualizacji IOS 11 i przypisanych do różnych kontaktów   


Użytkownik raflos edytował ten post 27 października 2017 - 07:22


#8 untaztood

untaztood
  • 564 postów

Napisano 31 października 2017 - 09:29

Aby usunąć dzwonek, należy wejść w iTunes w PODSUMOWANIE, a następnie na samym dole zaznaczamy Ręcznie zarządzaj muzyką i plikami wideo.

Następnie, w polu Na moim urządzeniu wybieramy Dźwięki. Prawym przyciskiem myszy mamy możliwość usunięcia danego dzwonka.


Użytkownik untaztood edytował ten post 31 października 2017 - 09:29

 iPhone 13 Pro 256GB  Mac mini (Late 2014)  Apple Watch6 44mm  AppleTV 4K


#9 atomex

atomex
  • 103 postów
  • SkądGłogów, Polska

Napisano 31 października 2017 - 16:18

Do tworzenia i dodawania dzwonków bardzo przydatna jest też darmowa aplikacja Ringtones.


iPhone XS | MacBook Air | iMac Pro | iPad Pro | iWatch


#10 iKnow

iKnow
  • 949 postów
  • SkądPoznań

Napisano 01 listopada 2017 - 08:21

A ja używam GarageBand :)

Pozdrawiam


#11 r.narajczyk

r.narajczyk
  • 20 postów
  • SkądGdynia, PL

Napisano 20 listopada 2017 - 15:26

Przepraszam, ze tylko link, ale wszystko działa jak się robi wg tego opisu:

https://support.appl.../pl-pl/HT207955



#12 manolo

manolo
  • 39 postów

Napisano 25 kwietnia 2018 - 19:43

od jakiegoś czasu używam WALTR 2 i wszytko działa jak należy. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych