Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak przesłać dźwięk z aplikacji do iMaca ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 manoa

manoa
  • 30 postów

Napisano 23 września 2017 - 18:51

Witam,

Mam problem z przesłaniem dźwięku a aplikacji story tel do Maca.

Tzn mam podpięty telefon iPhone 6s przez kabel lightin do iMaca i gdy włączam aplikacje storytel to dźwięk jest puszczany przez głośnik telefonu a nie przez głośniki w iMacu i nie moge nigdzie znaleść zmiany na iMaca szukałem w ustawieniach dźwięku w telefonie i w iMacu ale nic nie znalazłem, może ktoś z was orientuje się jak to zrobić ?



#2 manoa

manoa
  • 30 postów

Napisano 28 września 2017 - 21:14

Dźwigam temat, serio nikt nie ma pomysłu jak to rozwiązać ?



#3 kalvin

kalvin
  • 789 postów
  • SkądDE

Napisano 28 września 2017 - 22:19

Pytanie czy aplikacja pozwala na przesyłanie dźwięku do iMaca ? Może zacznij od pytania do twórców programu czy jest taka możliwość.

  MacBook Air 2020    iPhone 12    HomePod mini    Apple TV 4k   


#4 manoa

manoa
  • 30 postów

Napisano 28 września 2017 - 22:32

Wiesz co nie zastanawiałem się nad tym dlatego że wsiadam do auta podpinam iphona najzwyklejszym kablem usb do starego radia pionier i słucham muzyki czy audiobookow z storytela na głośnikach z auta bez żadnego problemu, działało to w moim starym 5s i teraz w 6s również dlatego myślałem że z automatu bez żadnego problemu jak wepne telefon po kablu do imaca to z automatu dźwięk pójdzie na głośniki wbudowane w imacu. Więc aplikacja storytel napewno tego nie blokuje bo tak jak mówiłem w radiu w samochodzie czy na kinie domowym działa bez problemu.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych