Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Szukam aplikacji do czytania kodów QR ale..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 fumfel20

fumfel20
  • 4 postów

Napisano 22 września 2017 - 20:41

Witam. Aplikacja musi byc na tyle konfigurowalna zeby przeniosła mnie po skanowaniu na adres który ja sam jej wskaże. Zrobilem web aplikacje i chce miec mozliwość wstrzykniecia zaskanowanego kodu wlasnie do niej. Ktoś coś?


IPhone 3G IPhone 4 SGS2

#2 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 637 postów
  • Płeć:

Napisano 23 września 2017 - 05:48

Czyli serwerową część aplikacji masz już ogarniętą. Czas się zabrać za klienta. Tutaj masz coś na dobry początek:

https://www.appcoda....mming-tutorial/

#3 fumfel20

fumfel20
  • 4 postów

Napisano 24 września 2017 - 18:41

Dzieki. Lubie programować i pewnie bym to zrobil ale nie mam konta developerskiego na Apple oraz wszystkie iPhony ktore mamy w pracy są służbowymi, podpięte do firmowego VPN. Raczej szukalem gotowego rozwiązania. 


IPhone 3G IPhone 4 SGS2

#4 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 637 postów
  • Płeć:

Napisano 24 września 2017 - 18:45

Wiem, o co pytałeś ;-) Ale obawiam się, że tak dopasowanej apki nie uda Ci się znaleźć. Żeby napisać apkę, nie musisz mieć konta developerskiego. Jedyne, co musisz mieć, to Maca, na którym będziesz mógł zainstalować Xcode. Natomiast, jak już ją napiszesz, to faktycznie konto dev by Ci się przydało, żeby tę apkę zainstalować na telefonach. Być może wtedy uda Ci się przekonać szefostwo, żeby takie konto opłaciło. To nie są jakieś mega koszty a zakładam, że to rozwiązanie przyniosłoby firmie jakieś korzyści.


Użytkownik Mikołaj Maciejko edytował ten post 24 września 2017 - 18:47


#5 fumfel20

fumfel20
  • 4 postów

Napisano 25 września 2017 - 19:39

Pieniądze raczej nie są przeszkodą w tej firmie. Lider w swojej branży w UK. Nie mam maka wiec klapa. Znalazłem odpowiednie oprogramowanie w App Store. Ale zaciekawiło mnie zrobienia samemu takiej apki bo to znalezione to taki półśrodek który działa ale ja bym to zrobił inaczej. Dzieki 


IPhone 3G IPhone 4 SGS2




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych