Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zrzucenie zdjęć z IP na MAC ( aplikacja zdjęcia)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ktmracing

ktmracing
  • 635 postów
  • Płeć:
  • SkądSilesia / Rbk

Napisano 17 września 2017 - 21:15

Witam ponownie. Szybkie pytanie:zdjęcia z iphone zgrałem na dysk komputera,następnie zrzuciłem je na dysk zewnętrzne ( tak docelowo chciałem) teraz pytanie:

 

1: jak usunąć całkowicie zdjęcia z komputera ponieważ wymieszały się one w aplikacji zdjęcia ze zdjęciami innego iphone.

2: jak krok po kroku ustawić opcję by zdjęcia robione moim IP od razu były widoczne w aplikacji zdjęcia?


Own your way.....


#2 MiL

MiL
  • 1 402 postów
  • Płeć:

Napisano 18 września 2017 - 10:08

1. Ostatni import - tam masz zdjęcia z ostatniego importu.

2. Włącz bibliotekę zdjęć iCloud.



#3 ktmracing

ktmracing
  • 635 postów
  • Płeć:
  • SkądSilesia / Rbk

Napisano 19 września 2017 - 12:24

1. Ostatni import - tam masz zdjęcia z ostatniego importu.

2. Włącz bibliotekę zdjęć iCloud.

Ostatni import - usunięcie tego importu spowoduje usunięcie nie chcianych zdjęć z drugiego iphone?


Own your way.....


#4 ktmracing

ktmracing
  • 635 postów
  • Płeć:
  • SkądSilesia / Rbk

Napisano 21 września 2017 - 11:24

?


Own your way.....


#5 MiL

MiL
  • 1 402 postów
  • Płeć:

Napisano 21 września 2017 - 11:29

Tak



#6 ktmracing

ktmracing
  • 635 postów
  • Płeć:
  • SkądSilesia / Rbk

Napisano 21 września 2017 - 11:35

A na przyszłość w jaki sposób najlepiej zrzucać zdjęcia z innego IP (niż tego którego mam domyślnie ) na Mac'a tak by wszystko się nie mieszało i nie lądowało ani na moim mac'u w moim zbiorze ani w icloud moim?


Own your way.....


#7 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 21 września 2017 - 12:45

Pobieranie obrazów.



#8 ktmracing

ktmracing
  • 635 postów
  • Płeć:
  • SkądSilesia / Rbk

Napisano 21 września 2017 - 13:06

Pobieranie obrazów.

A dokładniej jak możesz opisać? Najlepiej krok po kroku :)


Own your way.....


#9 MiL

MiL
  • 1 402 postów
  • Płeć:

Napisano 21 września 2017 - 13:52

Bez przesady, nie możesz sam sprawdzić?



#10 ktmracing

ktmracing
  • 635 postów
  • Płeć:
  • SkądSilesia / Rbk

Napisano 21 września 2017 - 13:54

Bez przesady, nie możesz sam sprawdzić?

Sprawdzić to sobie mogę tętno.

A piszę i proszę o pomoc żeby nie wymieszać ponad 6000 zdjęć z kolejnymi 2000 zdjęć. Chyba że osobiście posortujesz mi je potem kiedy się wymieszają - wydaje mi się ze nie bo typem lenia jesteś a gdyby nie już byś wyjaśnił w jaki sposób to mogę zrobić.


Own your way.....


#11 MiL

MiL
  • 1 402 postów
  • Płeć:

Napisano 21 września 2017 - 14:46

@imrik ci wszystko napisał jakiej aplikacji masz użyć. Może trzeba ci jeszcze tłumaczyć gdzie klikać?



#12 manoa

manoa
  • 30 postów

Napisano 29 września 2017 - 19:30

Teź się z tym męczyem jak to zrobić żeby poprostu pobierać te zdjęcia z iphona które chce czy tam wszystkie naraz i zapisać je gdzie mam ochote bez żadnych icloudów i innych pierdół. Bo odrazu powyłączałem wszystkie itunsy, backupy itp... bo mnie to wneriwa że jak podpinam iphona to odrazu milion aplikacji kopi zapasowych itp. Ale do rzeczy jak chcesz najzwyczajniej na świecie pobrać fotki z iphona to włącz program "Podgląd" wepnij po kablu iphona do maca i w programie Podgląd z górnego menu wybierz PLIK->Importuj z Iphona i tyle włączy ci się podgląd zdjęć zaznaczysz te które chcesz i zapiszesz je gdzie chcesz, beż żadnych backupów, iphoto, icloudów itp....


  • imrik i ktmracing lubią to

#13 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 29 września 2017 - 20:18

O podlagdzie nie słyszałem. Ekstra.
Pobieranie obrazów daje możliwość ustawienia co ma się domyślnie włączać do obsługi zgrywania zdjęć z iPhonie (można na przykład ustawić ze ma się włączać... nic)

#14 ktmracing

ktmracing
  • 635 postów
  • Płeć:
  • SkądSilesia / Rbk

Napisano 13 października 2017 - 11:36

Teź się z tym męczyem jak to zrobić żeby poprostu pobierać te zdjęcia z iphona które chce czy tam wszystkie naraz i zapisać je gdzie mam ochote bez żadnych icloudów i innych pierdół. Bo odrazu powyłączałem wszystkie itunsy, backupy itp... bo mnie to wneriwa że jak podpinam iphona to odrazu milion aplikacji kopi zapasowych itp. Ale do rzeczy jak chcesz najzwyczajniej na świecie pobrać fotki z iphona to włącz program "Podgląd" wepnij po kablu iphona do maca i w programie Podgląd z górnego menu wybierz PLIK->Importuj z Iphona i tyle włączy ci się podgląd zdjęć zaznaczysz te które chcesz i zapiszesz je gdzie chcesz, beż żadnych backupów, iphoto, icloudów itp....

Też o tym nie słyszałem dzięki.

 

Najlepszą opcją było tak jak kiedyś podłączenie telefonu i pokazywał się jakby dysk zewnętrzny przenieś/kopiuj i działało bez problemu.


O podlagdzie nie słyszałem. Ekstra.
Pobieranie obrazów daje możliwość ustawienia co ma się domyślnie włączać do obsługi zgrywania zdjęć z iPhonie (można na przykład ustawić ze ma się włączać... nic)

A gdzie te ustawienia dokładnie są jeśli chodzi o ustawienie co ma się domyślnie zrobić?


Own your way.....


#15 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 13 października 2017 - 13:03

W lewym dolnym rogu masz te ustawienia.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych