Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Prywatność na Safari na 2 komputerach i telefonie (wspólne konto)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mikelek

Mikelek
  • 27 postów

Napisano 17 września 2017 - 13:41

Mój i mojej córki MacBook są na wspólnym koncie, żebym mógł sprawdzać jakie strony internetowe odwiedza.

 

Niestety, działa to w obie strony, córka co drugi tydzień spędza u mojej byłej żony, która czasem korzysta z Maca i bardzo chciałbym uniknąć szpiegowania mnie przez nią, jednocześnie mogąc podglądać, na jakie strony wchodzi córka :)

 

Nie udało mi się znaleźć rozwiązania tego, może mądrość zbiorowa forum będzie w stanie mi coś podpowiedzieć?



#2 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 615 postów
  • Płeć:

Napisano 17 września 2017 - 14:04

A o tym myślałeś?

https://support.appl.../pl-pl/HT201813



#3 Mikelek

Mikelek
  • 27 postów

Napisano 17 września 2017 - 14:10

Dzięki, ale nie chcę włączać ograniczenia dostępu, ale mieć podgląd historii w taki sposób, żeby z drugiego komputera nie można było podglądać historii u mnie i żeby z drugiego komputera nie można było tego zmienić.



#4 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 615 postów
  • Płeć:

Napisano 17 września 2017 - 14:22

Ale przeczytałeś w ogóle ten artykuł? 

 

"Internetowy filtr zawartości może działać w jednym z trzech trybów: bez ograniczeń, automatycznym i białej listy.

Pozwól na nieograniczony dostęp do witryn (tryb bez ograniczeń)

Gdy jest wybrana opcja Pozwól na nieograniczony dostęp do witryn, internetowy filtr zawartości rejestruje informacje o witrynach odwiedzonych na danym koncie, ale nie ogranicza przeglądania Internetu. Odwiedzone witryny są w dalszym ciągu rejestrowane i można je przejrzeć na karcie Dzienniki w preferencjach funkcji nadzoru rodzicielskiego."






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych