Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iphone 6 - nie dla etui. Szukam folii/naklejki na tył


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 brigade

brigade
  • 59 postów

Napisano 16 września 2017 - 15:25

Witajcie,

Kolejny rok z rzędu Apple nie przekonało mnie, aby wymieniać telefon. Mam iphone 6, który jest ok, a przede wszystkim piękny designem. Na początku nosiłem bez etui, później wypadł i od wymiany noszę w kejsie skórzanym od apple. Chwyt jest ok, ale szpeci go jak diabli.

 

Czy macie do polecenia jakąś folię na tył/naklejkę?

 

Zanstanawiam się nad 3mk albo donicesky, ale nie ma jak dotknąć więc lipa:/ Polecicie coś, co da pewny chwyt przy spoconej lekko dłoni?

 

pozdrawiam,



#2 anics

anics
  • 172 postów

Napisano 16 września 2017 - 21:00

Donicesky polecam- kupiłem full body, ale nakleiłem tylko tył z bokami- spasowanie idealne, wygląda świetnie, ale to tylko ochrona przed ryskami a nie upadkiem. Chwyt minimalnie pewniejszy niż bez naklejki, ale nieporównywalnie gorszy niż w case'ie.



#3 AdrianoSprinter

AdrianoSprinter
  • 1 121 postów
  • SkądŁódź

Napisano 16 września 2017 - 21:46

Ja osobiście polecam naklejki Gelaskins. Mnóstwo wzorów i rewelacyjna jakość, a miałem ich bardzo dużo, od telefonów aż po laptopy.

Użytkownik AdrianoSprinter edytował ten post 16 września 2017 - 21:48

iPhone 7 32GB black
iPod Shuffle 2GB silver

#4 brigade

brigade
  • 59 postów

Napisano 17 września 2017 - 06:34

Donicesky polecam- kupiłem full body, ale nakleiłem tylko tył z bokami- spasowanie idealne, wygląda świetnie, ale to tylko ochrona przed ryskami a nie upadkiem. Chwyt minimalnie pewniejszy niż bez naklejki, ale nieporównywalnie gorszy niż w case'ie.

Dzięki! A powiedz mi jaki rodzaj kupiłeś? Metal, Matte czy coś innego? Ponoć mają różne poziomy 'śliskości'. Z tego co piszesz, to nie rozwiąże mojego tematu, bo jeśli minimalnie lepiej, to mi tematu nie rozwiązuje. Biegam z telefonem, jeżdżę, warunki różne i lubi wypaść.

 

Ja osobiście polecam naklejki Gelaskins. Mnóstwo wzorów i rewelacyjna jakość, a miałem ich bardzo dużo, od telefonów aż po laptopy.

 

O dzięki, a to właśnie donicesky wychodzi na to :-)



#5 azak43

azak43
  • 314 postów

Napisano 17 września 2017 - 08:30

Donicesky polecam- kupiłem full body, ale nakleiłem tylko tył z bokami- spasowanie idealne, wygląda świetnie, ale to tylko ochrona przed ryskami a nie upadkiem. Chwyt minimalnie pewniejszy niż bez naklejki, ale nieporównywalnie gorszy niż w case'ie.

Jak wygląda samo klejenie-dopasowanie, szczególnie chodzi mi o boki ? nie było problemów z założeniem folii ?



#6 Marek Bobakowski

Marek Bobakowski
  • 27 postów

Napisano 17 września 2017 - 09:00

Polecam UKarbon. Miałem i mam te skiny na wielu telefonach. Poprawiają chwyt, świetnie wyglądają, łatwo się je nakłada i ściąga.

i P h o n e | 6 s P l u s


#7 azak43

azak43
  • 314 postów

Napisano 17 września 2017 - 09:37

Polecam UKarbon. Miałem i mam te skiny na wielu telefonach. Poprawiają chwyt, świetnie wyglądają, łatwo się je nakłada i ściąga.

W Polsce można kupić UKarbon ?



#8 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 17 września 2017 - 10:37

A może Invisible Case od 3mk? ;) 


NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.

Follow me on Instagram jacobswitek
Follow me on Twitter zakino4


#9 anics

anics
  • 172 postów

Napisano 17 września 2017 - 10:43

Ja mam brushed metal black- folia matowa-strukturalna, tył z bokami jest w jednym kawałku.

Klejenie łatwe, ale konieczna jest suszarka.



#10 brigade

brigade
  • 59 postów

Napisano 17 września 2017 - 10:50

Zakino - dzięki, ale to kejs i nadal za grube to. Tylko folia mnie interesuje.

 

 

 

Ja mam brushed metal black- folia matowa-strukturalna, tył z bokami jest w jednym kawałku.

Klejenie łatwe, ale konieczna jest suszarka.

O! Właśnie takie też rozważam. Brushed metal black lub Matte Back. Powiedz mi proszę, jak w dotyku? Czy ślizga się przy lekko spoconych łapkach?


Użytkownik brigade edytował ten post 17 września 2017 - 10:51


#11 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 17 września 2017 - 13:01

No ale to jest folia ;) Zerknij sobie ;)


NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.

Follow me on Instagram jacobswitek
Follow me on Twitter zakino4


#12 anics

anics
  • 172 postów

Napisano 17 września 2017 - 14:29

Ona jest chropowata, dlatego ślizga się mniej niż bez niej.

#13 Marek Bobakowski

Marek Bobakowski
  • 27 postów

Napisano 17 września 2017 - 18:08

W Polsce można kupić UKarbon ?

 

Wysyłkowo z Anglii. Czeka się od kilku dni do dwóch tygodni. Zależnie, jak działa poczta.


i P h o n e | 6 s P l u s


#14 brigade

brigade
  • 59 postów

Napisano 18 września 2017 - 10:53

A może Invisible Case od 3mk? ;)

a faktycznie! Masz może doświadczenia z nią? Chyba najbliżej mi do tego rozwiązania. Idealne byłoby coś na tył, co jest gumowane.

 

PS. na sklepie na iphone6 nie widzę takiego produktu :( Chyba pozostaje coś takiego https://folie-ochron...eGlass-3D/35182


Użytkownik brigade edytował ten post 18 września 2017 - 10:57





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych