Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple TV 4. Stream filmów z maca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Trafimow

Trafimow
  • 123 postów

Napisano 15 września 2017 - 21:56

Czy Apple TV 4gen lub 3gen sprawdzi się bez problemu przy odtwarzaniu filmów w 1080p? 
Mam amplituner połączony z TV kablem optycznym i jedyne czego chce to bezproblemowe odtwarzanie filmów z macbooka, a czytałem że potrafi się zacinać. Mam jakiś gówniany router od neostrady z Orange ale po za tym mam też Airport Express jednak ustawiony jako przedłużenie sygnału.


Macbook Pro 13.3 Retina - iPhone 4S - iPhone 5S -  iPhone 7 - iPhone X - iPhone 12 - Apple TV 4K 2021 - Time Capsule - Apple Watch Series 3 - Apple Watch series 7 - iPad 9.7 2018 6gen.


#2 angelares

angelares
  • 912 postów
  • Skądona taka blada?

Napisano 16 września 2017 - 20:25

Nitk Ci tego nie powie jak nie spróbujesz - apple tv radzi sobie ok z dekodowaniem ale jak każde urządzenie musi mieć dostarczone dane na czas i to niezależnie czy to aTV czy inne. Niektóre aplikacje potrafią buforować zawczasu jak VLC czy Infuse. Lub https://youtu.be/c8i5BJvXnps


Użytkownik angelares edytował ten post 16 września 2017 - 20:31


#3 Trafimow

Trafimow
  • 123 postów

Napisano 17 września 2017 - 10:42

Infuse widziałem że jest tylko na iOS a ja chce z maca odtwarzać bezprzewodowo filmy na tv dla wygody :). Pliki MKV to mój główny zamysł do tego urządzenia. Czytałem że dobrze sobie z tym radzą aplikacje takie jak VLC, PLEX lub Breamer który akurat jest dosyć drogi (90zł)
 


Macbook Pro 13.3 Retina - iPhone 4S - iPhone 5S -  iPhone 7 - iPhone X - iPhone 12 - Apple TV 4K 2021 - Time Capsule - Apple Watch Series 3 - Apple Watch series 7 - iPad 9.7 2018 6gen.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych