Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * - - 2 głosy

Apple Watch Series 3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
705 odpowiedzi w tym temacie

#51 douglas

douglas
  • 613 postów

Napisano 24 września 2017 - 18:29

https://www.apple.com/watch/compare/

Zauważyliście, że wersja bez Cellular ma plastikowy spód? Dopiero droższe wersje mają ceramikę, czyli krok w tył względem S2.



#52 Lingerine

Lingerine
  • 166 postów

Napisano 25 września 2017 - 09:50

To prawda, trafna uwaga, próbują "zachęcić" do kupna wersji droższej, tutaj gps + cellular, a do wersji tańszej dają mniej wytrzymałe materiały.Cwana zagrywka, stosowana nie od dziś.. 

Swoją drogą u Nas i tak na oficjalnym sklepie Apple'a nie można kupic wersji gps + cellular. I przynajmniej nie chodzi o sam fakt, że u Nas nie uświadczymy tej nowinki ze względu na brak infrastruktury, po prostu popyt na AW jest u Nas nieduży i oferta jest stosownie uboższa.

Swoją drogą, ktoś będzie w Berlinie, Dreźnie lub mógłby podsunąć pomysł jak zakupić AW bez konieczności osobistego udania się tam? Aktualnie nie wybieram się do Niemiec, a chętnie zakupiłbym jedną z wersji u Nas niedostępnych.

 

Dodam, że zastanawiam się nad borderlinx lub mailbox.de :)


Użytkownik Lingerine edytował ten post 25 września 2017 - 10:55


#53 douglas

douglas
  • 613 postów

Napisano 25 września 2017 - 12:26

Żeby być uczciwym to trzeba też wspomnieć, że obniżyli cenę o 250 zł więc tyle dobrego. Natomiast dla posiadaczy S2 nie widzę żadnego sensownego argumentu żeby się przesiadać na S3 GPS, wręcz są dwa (ceramiczny spód i kasa) żeby tego nie robić  :)



#54 Lingerine

Lingerine
  • 166 postów

Napisano 25 września 2017 - 12:58

Jak najbardziej masz rację, ja natomiast nie posiadam ani series 2, ani też 1 i 0, stąd moje zainteresowanie najnowszą edycją.

Podobnie z iPhonem: Mój 6s działa pięknie, ale trzeba patrzeć na ceny rynkowe, bo może się okazać, że lepiej będzie go teraz sprzedać i zastanowić się nad 8 lub X, żeby w przyszłości nie stracić przy sprzedaży 6s jeszcze więcej. Ale nie odchodząc od tematu AW - podobnie wolałbym zakupić wersję GPS + Cellular. Teraz nie mamy infrastruktury do obsługi tego modelu, albo i infrastruktura jest, ale nie było do tej pory sensu jej uruchamiać, to wiem. Faktem jest, że kiedyś ta usługa się pojawi i wtedy lepiej mieć dla siebie lub do dalszej sprzedaży model ją wspierający. Do tego jam sam zauważyłeś dochodzą gorsze kompozyty Swoją drogą z czasem i wersję GPS + C zapewne w szerszej sprzedaży pojawią się i u Nas, ale rynku raczej nie zaleją.



#55 douglas

douglas
  • 613 postów

Napisano 25 września 2017 - 13:57

Pamiętaj, że jak eSIM zostanie u nas uruchomiony to będą dodatkowe opłaty za używanie AW - w USA jest to 10$ miesięcznie. Ja bym za to i 1$ nie zapłacił ale po prostu jakoś nie widzę sensownego zastosowania w moim przypadku. No i nie wiadomo kiedy ktoś to uruchomi, może się okazać, że do tego czasu będzie już AW 4 a może i 5  ;) Dla siebie brałbym S3 GPS lub poszukałbym w dobrej cenie S2 (teoretycznie powinny stanieć po premierze tańszych S3).



#56 headstar

headstar
  • 18 postów
  • SkądWrocław, PL

Napisano 25 września 2017 - 14:01

Faktycznie rynek dla AW jest u nas malutki. Sami użytkownicy iPhone są w mniejszości, a ilu z nich ma lub myśli o kupnie AW? Dlatego też AW3 nie ma w ofercie na Polskę, choć za drugiej strony trochę się dziwię. Zakupy z Apple Store i tak pewnie będą wysyłane z magazynu gdzieś w Europie, więc wersja Cellular mogłaby być dostępna i kto by chciał, to mógłby kupić. Teraz potrzebne będą jakieś fikołki z przesyłką przez pośrednika, albo wizyta w DE.



#57 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 25 września 2017 - 14:06

AW3 będzie dostępne w Polsce od piątku. Nie będzie tylko wersji z LTE, pewnie z "winy" operatorów.


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#58 Lingerine

Lingerine
  • 166 postów

Napisano 25 września 2017 - 14:12

Nie tylko nie będzie wersji zwykłej z LTE, ale nie będzie też żadnej z wersji Watch Edition, nie wspominając już o Hermes (one są wszystkie tylko z LTE). Swoją drogą trafnie napisał headstar, przecież magazyn i tak jest gdzieś w EU, więc odcinanie Nas od możliwości kupna to dziwna decyzja, chyba, że tymczasowa - w co osobiście wątpię.



#59 douglas

douglas
  • 613 postów

Napisano 25 września 2017 - 15:53

Ha, w końcu Jerry zrobił scratch test szafiru w AW  :) Nie będę spojlerował ale wynik mnie nie zaskoczył  ;)

https://youtu.be/9EBgaxFfDA0



#60 Lingerine

Lingerine
  • 166 postów

Napisano 26 września 2017 - 07:25

Potwierdza się to, o czym była już mowa w przypadku szafirowego szkiełka chroniącego aparat w iPhonie - albo jest to jakiejś słabej jakości szkło szafirowe albo powłoka z tego szkła jest bardzo cienka, a pod spodem jest jeszcze jakaś warstwa mineralna. Jak w każdym wypadku jedynym wyjaśnieniem jest kasa. Ile osób, które kupią zegarek będzie patrzyło, czy wytrzyma targanie po nim nożem, a ile kupi nawet jakby tam było szkiełko mineralne słabej jakości. Efekt skali powoduje, że im więcej będą sprzedawać, tym gorszej jakości produkt finalnie otrzymamy.



#61 douglas

douglas
  • 613 postów

Napisano 26 września 2017 - 09:53

To szkiełko z aparatu oglądał jakiś czas temu pod mikroskopem elektronowym - jest słabszej jakości, ma dużo zanieczyszczeń. Tylko do tej pory nikt nie robił takiego testu na szkle z AW, można było tylko się domyślać, że będzie to samo. Trochę kicha bo za ten szafir i stal dopłaca się naprawdę sporo a otrzymuje się coś tylko niewiele bardziej wytrzymałego od Gorilla Glass. Szafirowe szkło to nie jest aż tak wielki luksus, klasyczne zegarki z szafirem spokojnie można kupić poniżej 1000 zł.


  • kristof461 lubi to

#62 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 30 września 2017 - 11:17

Odebrał już ktoś nowego AW3? Jak tak to jakie wrażenie? Jest spora różnica między AW2?

Użytkownik EMU edytował ten post 30 września 2017 - 11:17

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#63 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 30 września 2017 - 12:45

Odebrał już ktoś nowego AW3? Jak tak to jakie wrażenie? Jest spora różnica między AW2?


Byłem wczoraj w iSpot we Wrocławiu. Kupiłem i się okazało, ze jest rysa na pół ekranu. Wymienili, otwieram drugi a on tez porysowany. Tylko z moich pierwszych wrażeń ;D zamówiłem w Apple Store.

#64 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 30 września 2017 - 16:23

Byłem wczoraj w iSpot we Wrocławiu. Kupiłem i się okazało, ze jest rysa na pół ekranu. Wymienili, otwieram drugi a on tez porysowany. Tylko z moich pierwszych wrażeń ;D zamówiłem w Apple Store.


A miałeś wcześniej AW?

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#65 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 30 września 2017 - 19:32

A miałeś wcześniej AW?


Miałem Series 0 i 1

#66 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 30 września 2017 - 19:43

A wiecie jak jest z zakupami w AOS i zwrotami?


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#67 free66

free66
  • 501 postów
  • SkądAndrychów / Kraków

Napisano 30 września 2017 - 20:26

Odebrał już ktoś nowego AW3? Jak tak to jakie wrażenie? Jest spora różnica między AW2?

Miałem apple watch 2. W wyglądzie jest to samo, ktoś wspominał o plastikowym spodzie, nawet tego nie zauważyłem. Apple watch 3 działa zdecydowanie szybciej niż apple watch 2. Kupiłem na premierze w ispocie. Jedyne czego mi brakuje to naklejek apple w pudełku :-) 



#68 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 30 września 2017 - 20:55

Miałem apple watch 2. W wyglądzie jest to samo, ktoś wspominał o plastikowym spodzie, nawet tego nie zauważyłem. Apple watch 3 działa zdecydowanie szybciej niż apple watch 2. Kupiłem na premierze w ispocie. Jedyne czego mi brakuje to naklejek apple w pudełku :-) 

mogę ci dać :P mam ich dużo:)


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#69 free66

free66
  • 501 postów
  • SkądAndrychów / Kraków

Napisano 01 października 2017 - 13:34

Dzięki ;-) sam mam sporo :-)

#70 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 01 października 2017 - 14:01

Zamówiłem aw3 z AOS i termin dostawy mam na 6 paź. Przychodzi tak jak piszą czy udaje się czasem wcześniej? Kasę od razu wczoraj pobrali. Skad to w ogóle wysyłają?

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#71 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 01 października 2017 - 15:25

Zamówiłem aw3 z AOS i termin dostawy mam na 6 paź. Przychodzi tak jak piszą czy udaje się czasem wcześniej? Kasę od razu wczoraj pobrali. Skad to w ogóle wysyłają?


Ja zamówiłem w piątek a dostawę mam ma poniedziałek chociaż na początku miał być na 3

Użytkownik krzysztofsds edytował ten post 01 października 2017 - 15:25


#72 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 01 października 2017 - 15:29

O to super może tez będzie wcześniej. A który zamówiłeś?

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#73 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 01 października 2017 - 15:36

O to super może tez będzie wcześniej. A który zamówiłeś?


Gwiezdna szarość z czarnym paskiem, 42mm

#74 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 01 października 2017 - 15:50

Ja z szarym paskiem:)

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#75 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 01 października 2017 - 15:56

Ja z szarym paskiem:)


Ja chodzę często na czarno wiec lubię czarne rzeczy ;D, ale szary tez ładny ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)