Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 5 głosy

iPhone X – opinie i wrażenia.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2901 odpowiedzi w tym temacie

#701 Emej

Emej
  • 1 161 postów
  • SkądWrocław

Napisano 16 listopada 2017 - 12:30

To cena wymiany na nowy model. 


MBP Retina 15 2014 | iP X Space Gray | Apple Watch S4 | Airpods Pro


#702 azak43

azak43
  • 314 postów

Napisano 16 listopada 2017 - 12:36

Trzaski, problemy na zimnie, źle działający mikrofon, czytałem o problemach ze spasowaniem. To nie zachęca.

A co jest nie tak z mikrofonem ?



#703 _Artek_

_Artek_
  • 1 010 postów

Napisano 16 listopada 2017 - 12:45

ja nic nie wiem kolega się naczytał a prawdopodobnie to co przeczytał to pewnie 1%:))


 Macbook Pro 15" Mid 2018  iPhone 14 Pro   AirPods MAX


#704 towal

towal
  • 832 postów
  • SkądSRC

Napisano 16 listopada 2017 - 12:45

Na pająk łeb się skarżyli, że nie zbiera, jest wpis.



#705 premislausg

premislausg
  • 311 postów

Napisano 16 listopada 2017 - 13:31

To cena wymiany na nowy model.

Zgadza się. Tyle tylko, że nie ma możliwości wymiany tylnego szkła, jedynie wymiana telefonu na nowy...

#706 GreaTskY

GreaTskY
  • 3 293 postów
  • Skądtowni?

Napisano 16 listopada 2017 - 18:13

A ta w ciemnym też się tak rysuje?

Nie, mam czarnego od ponad tygodnia i nie ma żadnej rysy, nie noszę w żadnym etui tylko folia z przodu i z tyłu.


Komputer:  MacBook Air z M2 / 8 CPU / 10 GPU / 16 Neural Engine / 16 GB Ram / Dysk SSD 256 GB / Kolor Północ / MacOS Sonoma 14.4

Telefon:  iPhone 15 Pro / 128 GB / Tytan Naturalny / iOS 17.4


#707 tomciopaluch123

tomciopaluch123
  • 988 postów
  • SkądEarth

Napisano 16 listopada 2017 - 18:45

Ramka w srebrnym mi się rysuje strasznie. Przód i tył w ogóle ( przód szybka). Ale można kupić środek do polerowania stali nierdzewnej i wersja srebrna będzie jak nowa :) 



#708 bolec71

bolec71

  • 657 postów
  • SkądPodkarpacie

Napisano 16 listopada 2017 - 19:34

Ja dzisiaj przetestowałem przy - 6o. Problemów z dotykiem brak.


MacBook 12/ iPhone X/ iPad Mini 4/ AW


#709 Hohe

Hohe
  • 300 postów

Napisano 16 listopada 2017 - 19:41

Ramka w srebrnym mi się rysuje strasznie. Przód i tył w ogóle ( przód szybka). Ale można kupić środek do polerowania stali nierdzewnej i wersja srebrna będzie jak nowa :)

Ale pewnie będzie z tym trochę roboty, chociażby żeby nie porysować tą pastą szybek.



#710 konio124

konio124
  • 668 postów

Napisano 16 listopada 2017 - 20:01

Wczoraj przetestowałem iPx w temperaturze -1, nie było żadnych problemów.

Na razie nie mam szansy na niższą temperaturę, chyba że go do zamrażalki włożę :D

 

Co do rysowania ramek.

Mam czarną wersję i nie mam na ramkach ani jednej mikro rysy.


Użytkownik konio124 edytował ten post 16 listopada 2017 - 20:04

iPhone 15 Pro Max 512GB Space Black ♦ iPad Pro 11 M1 Cellular 1TB Space Grey ♦ Apple Watch Series 8 Cellular ♦ iPod Nano 6G/7G 16GB ♦ AirPods Pro 2 ♦ Apple TV 4K A15 128GB


#711 konio124

konio124
  • 668 postów

Napisano 16 listopada 2017 - 23:12

Przed chwilą wyszła aktualizacja iOS 11.1.2 dla iPhone x naprawiająca problem z niedziałającym ekranem w niskich temperaturach.

 

Aktualizacja.PNG


Użytkownik konio124 edytował ten post 16 listopada 2017 - 23:31

iPhone 15 Pro Max 512GB Space Black ♦ iPad Pro 11 M1 Cellular 1TB Space Grey ♦ Apple Watch Series 8 Cellular ♦ iPod Nano 6G/7G 16GB ♦ AirPods Pro 2 ♦ Apple TV 4K A15 128GB


#712 madhunt3r

madhunt3r
  • 2 530 postów

Napisano 17 listopada 2017 - 07:56

I jak faktycznie działa już po update na niskich temp?
Oczywiście pytam tych którzy mieli ten problem wcześniej.

Użytkownik madhunt3r edytował ten post 17 listopada 2017 - 08:01

iPhone 11 Pro Max | Macbook Air 13


#713 tomciopaluch123

tomciopaluch123
  • 988 postów
  • SkądEarth

Napisano 17 listopada 2017 - 10:40

I jak faktycznie działa już po update na niskich temp?
Oczywiście pytam tych którzy mieli ten problem wcześniej.

Działa :)

#714 Wania

Wania
  • 644 postów

Napisano 17 listopada 2017 - 10:50

I jak faktycznie działa już po update na niskich temp?
Oczywiście pytam tych którzy mieli ten problem wcześniej.

dzisiaj rano +8'C wiec nie szlo zrobic testow :D 



#715 sevecc

sevecc
  • 773 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 17 listopada 2017 - 11:28

*
Popularny

Moje wrażenia już na chłodno po niecałych 2 tyg użytkowania X:
 
1. Design i wykonanie - to jeden z kluczowych powodów zakupu X. Znudzony kolejnymi liftami 6 wreszcie jakaś zmiana w designie. Dla mnie na duży plus, szczególnie wersja Silver. W mojej subiektywnej ocenie jest to najładniejszy telefon obecnie na rynku (zaraz po galaxy S8 :) )
Wykonanie na najwyższym poziomie. Trzymając telefon w ręku zdecydowanie ma się odczucie obcowania z produktem premium.
Jedyna uwaga jaką mam to szybko rysująca się ramka ze stali nierdzewnej (używam telefonu bez case'ów czy szkieł). No ale ten typ tak ma.
 
Zmieniałem z 7Plusa więc dodatkowo X jest dużo wygodniejszy do obsługi 1 ręką.
 
2. Ekran - to kolejny powód zmiany. Powiem krótko - pod względem jakości obrazu, kolorów, kontrastu - jest genialny. 
Dałem też szansę true tone - na początku było dziwnie ale po jakimś czasie używania wyłączyłem true tone i tak mi zajeb.. po oczach, że szybko włączyłem ponownie. Nie sądziłem, że jest aż taka różnica. Oczy najważniejsze!
Z minusów - wiadomo - duża część aplikacji nie jest jeszcze zoptymalizowana i wyglądają one paskudnie. Druga sprawa - klawiatura jest węższa niż w Plusie (jeśli nie to proszę o poprawienie mnie) i po przejściu z 7Plusa często zdarzają mi się błędy w pisaniu. Muszę się na nowo przyzwyczajać.
 
3. Wydajność i obsługa - ponoć jest to potwór ale jakiegoś olbrzymiego przeskoku w szybkości działania / responsywności w stosunku do 7Plusa nie odczułem. W moim codziennym normalnym użytkowaniu nie ma dużej różnicy. 
Natomiast co do obsługi gestami to jestem oczarowany. Od czasu Nokii N9 i GENIALNEGO systemu Meego Harmattan czekałem na telefon, który będzie  choć podobny w obsłudze. X to jeszcze nie jest to samo ale jest bardzo dobrze. 
Z minusów- co mnie drażni to zamykanie aplikacji w MT - jest znacznie wolniejsze niż na innych iphonach z HB. Zmusiło mnie to do po prostu nie zamykania apek z MT (co chyba nawet rekomenduje Apple) noooo i nauczyłem się z tym żyć.
 
4. Aparaty - tu wiele nie powiem bo nie jestem maniakiem fotografii - ot okazjonalne zdjęcia i video. Są bardzo dobre i tyle. Nie wczuwam się w szczegóły. 
 
5. FaceID - jest na pewno trochę mniej skuteczne od TouchID pod względem odblokowywania telefonu. Trzeba uważać na kąt pod jakim patrzy się na telefon aby zawsze się do niego dostać. Powiedzmy, że średnio 8 na 10 prób jest ok. Ogólnie nie jest źle jak na prototyp.
Co najbardziej mi się podoba to to, że Apple nie poprzestało na wykorzystaniu FaceID jedynie do odblokowania, a rozszerzyło funkcjonalność o takie fajne ficzery jak prywatność powiadomień na LS, ściszanie dźwięków kiedy patrzymy na ekran (co nie zawsze u mnie działa), czy nie wyłączanie ekranu kiedy coś czytamy. Fajnie gdyby poszli w tym kierunku i dodali jeszcze więcej tego typu rozwiązań.
 
6. Animoji - cytując klasyka „w d* to mam” :)
 
7. Bateria - starcza mi na jeden dzień dosć intensywnego użytkowania. 7Plus dawał radę czasem 2 dni, w X nie ma szans ale jest dobrze. Średnio mam zawsze 8-10h w użyciu. Ładowanie indukcyjne - fajnie, że w końcu jest i tyle.
Dodam w tym punkcie, że brak ładowarki do szybkiego ładowania w zestawie to zwykłe draństwo i pazerność. Shame on you Apple!
 
Krótkie podsumowanie: 
mimo wielu zmian w stosunku do poprzednich lat, X to wciąż po prostu iPhone z takim samym iOSem i jego zaletami i wadami. Trudno powiedzieć czy jest to najlepszy telefon na rynku, ale na pewno jest to w tej chwili najlepszy iPhone więc dla osoby takiej jak ja, mocno zakorzenionej w ekosystemie Apple wybór jest naturalny. Na pewno nie żałuję i jestem bardzo zadowolony choć w dalszym ciągu uważam, że cena jest chora.
Natomiast w moim odczuciu, że jeśli ktoś stoi przed wyborem nowego iPhone i nie zależy mu bardzo na zmianie dizajnu bądź jest mega przyzwyczajony do HB i TouchID to poleciłbym 8, a za zaoszczędzone pieniądze można np. na tydzień lecieć na Rodos :)
 
 
Dziękuję za uwagę, może komuś się przyda :)


iPhone 13 Pro Max /  Watch S4 / MacBook Pro 2020 / iPad Air 4th gen.


#716 Molimo

Molimo
  • 3 695 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 listopada 2017 - 11:46

W końcu dobra „recenzja” telefonu użytkownika.

#717 Shrek

Shrek
  • 1 293 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 17 listopada 2017 - 12:55

6. Animoji - cytując klasyka „w d* to mam” :)

 
7. Natomiast w moim odczuciu, że jeśli ktoś stoi przed wyborem nowego iPhone i nie zależy mu bardzo na zmianie dizajnu bądź jest mega przyzwyczajony do HB i TouchID to poleciłbym 8, a za zaoszczędzone pieniądze można np. na tydzień lecieć na Rodos :)

 

Odniosę się tylko do tych dwóch pkt. z pełnym przekonaniem, pkt. 6 idealnie trafiona wypowiedź, pkt. 7 równie dokładnie co 6, przy obecnym iOS w X czy 8 różnica żadna dla pracy samego telefonu i użytkowania i jedynie chęć posiadania usprawiedliwia przepaść cenową jaka jest między tymi modelami.


 Only Apple 

#718 Xyhu777

Xyhu777
  • 47 postów

Napisano 19 listopada 2017 - 12:29

Po dwóch tygodniach z iPhoneX mam już wyrobione zdanie na jego temat. Oto kilka podpunktów:

 

1. Ekran - jest to zdecydowany i ogromny przeskok względem poprzedników z LCD Retina. Odwzorowanie kolorów, kontrasty i czerń są po prostu genialne.  Jak wiadomo gdy "wyświetlana" jest czerń na OLED to ten element ekranu jest nie podświetlany więc kolor jest prawdziwie czarny. Notch czyli to wycięcie na górze ekranu, które skrywa wszystkie czujniki itp. mnie wogóle nie przeszkadza. Może tylko trochę w przypadku pełnoekranowego wideo, bo zakrywa minimalny wycinek oglądanego materiału. True Tone bardzo fajna sprawa, używam cały czas. W "niezauważalny" sposób tak zmienia barwę kolorów, by nie męczyć wzroku i trzeba przyznać, że robi to wzorowo. Wielkość ekranu i ilość wyświetlanych treści względem 4,7" z 6/6s/7/8 jest znacząca - nie wiem jak w przypadku 5,5" Plusów, bo tutaj nie wiele większy a proporcje ciut inne. Tak więc porównując do 6/s/7/8 jest o wiele lepiej przy zachowaniu bardzo zbliżonych rozmiarów telefonu.

 

2. Design - trzeba przyznać, że połączenie szklanych tafli ze stalą nierdzewną robi spore wrażenie. Już przy pierwszym kontakcie z telefonem możemy odczuć, że jest to wykonanie z najwyższej półki. Spasowanie elementów i wykończenie jak to u Apple bez zastrzeżeń. Dzięki temu, że obie wersje kolorystyczne X posiadają czarny front mogłem zdecydować się na wersję Silver. Niestety ale jak można było się spodziewać cała obudowa się palcuje - choć w kolorze Silver nieco mniej niż ma to miejsce z Gwiezdną Szarością. Z minusów jedynie odstający obiektyw tylnych aparatów, choć rozumiem, że gdzieś całą tę aparaturę trzeba pomieścić.

 

3. Face ID - kolejna nowość w X. Bardzo obawiałem się tego rozwiązania i żałowałem, że zrezygnowali z jakże sprawdzonego i wygodnego Touch ID. Po dwóch tygodniach muszę przyznać, że ta technologia działa w iście magiczny sposób. Choć nie jest idealnie, bo zdarzają się momenty gdy nie rozpoznaje. Miałem takich sytuacji kilka i jak dobrze kojarzę większość miała miejsce w przypadku wyciagania telefonu z kieszeni na mieście. Możliwe, że te sytuacje w których ma problem są spowodowane tym, iż ja sam jej tego nie ułatwiam i nieprecyzyjnie udostępniam jej swą twarz. :) W całkowitej ciemności nie ma najmniejszego problemu z rozpoznaniem.  

 

4. Obsługa - nowe gesty które wymuszone zostały poprzez brak fizycznego przycisku według mnie są niesamowicie intuicyjne i wygodne. Już po kilku godzinach obcowania z X nie miałem z nimi najmniejszego problemu. Wszystko działa idealnie. Teraz gdy używam starszych modeli zastanawiam się po co jest ten przycisk?! Przecież on tylko przeszkadza. :) Tak, tak...gesty to kolejny magiczny punkt nowego X. Zamykanie aplikacji w MT według mnie zostało utrudnione specjalnie, by oduczyć ludzi niepotrzebnego nawyku zamykania otwartych aplikacji. Nowe są również akcje robienia screenów, wyłączanie telefonu, aktywowanie Siri oraz wywoływanie/aktywowanie Apple Pay - trzeba się tego nauczyć od nowa, gdyż nie jest to tak intuicyjne jak gesty.

 

5. Wydajność - tutaj krótko i zwięźle: tak jak można było się tego spodziewać telefon działa bez najmniejszych problemów. Zero lagów czy spowolnień.

 

6. Aparat - oba tylne posiadają optyczną stabilizację. Jakość według mnie bardzo dobra. Zauważyć można lepszą jasność względem poprzedników. Zdjęcia w ciemności bez szumów. Funkcja portretowa to przyjemna nowość, choć nie działa jeszcze idealnie gdyż jest w fazie beta. Jednak już teraz można uzyskać świetny efekt. Filmy wideo w jakości 4K 60 kl/s wyglądają rewelacyjnie.

 

7. Bateria - lub raczej baterie :) Porównując do 6s/7 jest duży postęp. Wieczorem, gdy 7 błagała o dostęp do prądu na X jeszcze conajmniej połowa. Przy normalnym użytkowaniu rzędu 8-10h  telefon ładuję co 2 dni. Nie wiem jak wypada porównując do Plusów, gdyż nie miałem z nimi styczności. Z tego co słyszałem jest minimalnie gorzej na rzecz X. Ale biorąc pod uwagę rozmiar obu telefonów można rzec, że to Plus tutaj wypada gorzej ;) 

 

Największą wadą tegoż telefonu to jego cena. Czy warto? To kwestia indywidualna. :) 


  • konio124 i sevecc lubią to

 MBA 13"  X/7  AW 42  ATV3 


#719 madhunt3r

madhunt3r
  • 2 530 postów

Napisano 19 listopada 2017 - 12:36

 W kwestii spasowania elementów to słabo, bo obudowa potrafi kliknąć przy nacisku  :D  i głośnik który wpada w rezonans ten od rozmów. Tak to spoko wszystko.


iPhone 11 Pro Max | Macbook Air 13


#720 iTrzeci

iTrzeci
  • 451 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 listopada 2017 - 14:51

Okej, miałem przyjemność poużywać iPX przez dłuższą chwilę i powiem jedno - ekran jest masakryczny :) W złym tego słowa znaczeniu. W zależności od kąta nachylenia, przybiera barwy od czerwonej, po lekko zielonkawą na niebieskiej kończąc. Porównywałem z SGS8 i Samsung wypadł lepiej (chociaż też wpadał w niebieski, ale przy większym kącie nachylenia i mniej bezczelnie).

 

Poważnie, ekran jest okropny. Wyleczyłem się z tego modelu w sekundę. I żeby nie było, że przesadzam - zapytałem dwóch osób totalnie nie związanych z technologią i wszystko zauważyły tę wadę twierdząc, że w tym iPhonie z przyciskiem u dołu (dałem dla porównania mojego starego iP 7) ekran wygląda lepiej.

Oczywiście czerń jest bezkonkurencyjna na OLEDzie, ale zmiana bieli pod nawet delikatnym kątem jest masakryczna. Jak za czasów znienawidzonych przeze mnie pierwszych ekranów LCD :)

 

A, Ci co bardziej oszczędni w dystansie jak się krytykuje ich nowe zabawki za pięć koła, proszę darować teksty typu "TAKA SPECYFIKA OLEDOW NIE ZNASZ SIE JEZU HEJTER PEWNIE NIE STAC HEHE" - OnePlus 5T też ma amoleda i jakoś nie robi dyskoteki przy przechyleniu telefonu.

No i to moje zdanie, ekran jest kiepski - czerń poprawili, nasycenie kolorów skalibrowali na podobne do tego z ich ipsów, więc nie czuję się wyrwany z kapci.

 

 

 

 

Druga rzecz - ta super zapowiadana funkcja oświetlenia studyjnego etc. w aplikacji aparatu na X działa kiepsko :D To, co robi iPhone po wyborze w/w opcji jest co najwyżej śmieszne - a żałuję bardzo, bo byłem bardzo nakręcony na efekty tego cuda, ale zrobiłem parę testów (2 różnych modeli + różne oświetlenie i tło) i wszędzie wyglądało to biednie :(

 

Co do reszty się nie wypowiem, bo nie mam go na stałe więc baterię etc. sprawdzić nie mogę.

 

 

P.S: wejście w multitasking jest strasznie powolne, jak Wy się do tego przyzwyczailiście?

 

P.S2: jasna wersja dużo ładniejsza, chociaż spotkałem się z opinią, że te błyszczące ramki w silver wieją tandetą i odpustem - ja tak nie uważam, ale nie była to osamotniona opinia 


Użytkownik iTrzeci edytował ten post 19 listopada 2017 - 14:52


#721 madhunt3r

madhunt3r
  • 2 530 postów

Napisano 19 listopada 2017 - 15:02

OnePlus 5T rozumiem ze go już miałeś w ręku, mimo premiery 21?

iPhone 11 Pro Max | Macbook Air 13


#722 konio124

konio124
  • 668 postów

Napisano 19 listopada 2017 - 15:37

ITerzci@ gdybym nie miał iPhonea X oraz styczności z galaxy note 8 to może bym uwierzył w te Twoje bajki :)

Nagrałem nawet filmik który można znaleźć w tym temacie, pokazuje na nim ekran pod wieloma kontami. Oczywiście ekran zmienia lekko barwę pod różnymi kontami ale identyczna sytuacja występuje w samsungach.

 

"P.S: wejście w multitasking jest strasznie powolne, jak Wy się do tego przyzwyczailiście?"

A no widzisz, trzeba lepiej poznać telefon zanim  zacznie się go krytykować.

Wystarczy przesunąć palcem od dołu do prawej krawędzi i to wywoła MT w trybie natychmiastowym :)

 

Filmik specjalnie dla Ciebie:

www.youtube.com/watch?v=CNGu69EKntc

 


Użytkownik konio124 edytował ten post 19 listopada 2017 - 15:50

  • kamjas lubi to

iPhone 15 Pro Max 512GB Space Black ♦ iPad Pro 11 M1 Cellular 1TB Space Grey ♦ Apple Watch Series 8 Cellular ♦ iPod Nano 6G/7G 16GB ♦ AirPods Pro 2 ♦ Apple TV 4K A15 128GB


#723 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 19 listopada 2017 - 16:04

A, Ci co bardziej oszczędni w dystansie jak się krytykuje ich nowe zabawki za pięć koła, proszę darować teksty typu "TAKA SPECYFIKA OLEDOW NIE ZNASZ SIE JEZU HEJTER PEWNIE NIE STAC HEHE" - OnePlus 5T też ma amoleda i jakoś nie robi dyskoteki przy przechyleniu telefonu.
No i to moje zdanie, ekran jest kiepski - czerń poprawili, nasycenie kolorów skalibrowali na podobne do tego z ich ipsów, więc nie czuję się wyrwany z kapci.




Druga rzecz - ta super zapowiadana funkcja oświetlenia studyjnego etc. w aplikacji aparatu na X działa kiepsko :D To, co robi iPhone po wyborze w/w opcji jest co najwyżej śmieszne - a żałuję bardzo, bo byłem bardzo nakręcony na efekty tego cuda, ale zrobiłem parę testów (2 różnych modeli + różne oświetlenie i tło) i wszędzie wyglądało to biednie :(

Co do reszty się nie wypowiem, bo nie mam go na stałe więc baterię etc. sprawdzić nie mogę.


P.S: wejście w multitasking jest strasznie powolne, jak Wy się do tego przyzwyczailiście?


1. Czyli tak wypowiedziałeś swoje zdanie a My nie mamy prawa skomentować i z Tobą się nie zgodzić?

2. Pokaz te testy ze światłem, jestem ciekawy ich.

3. Wielozadaniowość włącza się tak samo szybko jak w poprzednich iphonach. Jedynie zamykanie trwa ciut dłużej ale tylko przy pierwszej zamykanej aplikacji.


I pytanie ile dni korzystałeś z iPhone X?
  • konio124 lubi to

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#724 iTrzeci

iTrzeci
  • 451 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 listopada 2017 - 16:13

P.S: wejście w multitasking jest strasznie powolne, jak Wy się do tego przyzwyczailiście?"

A no widzisz, trzeba lepiej poznać telefon zanim  zacznie się go krytykować.

Wystarczy przesunąć palcem od dołu do prawej krawędzi i to wywoła MT w trybie natychmiastowym  :)

 

 

 

Mój drogi, ja tu nie krytykuję, tylko stwierdzam, że działa to wolno (gest do góry). A że jest na to inny myk który dopiero ktoś musi mi pokazać na wideo (dzięki i pozdrawiam! :)), pokazuje jak mało intuicyjnie jest to zrobione. Dwuklik przyciskiem home był wygodniejszy i tak samo szybki - 3D touch na krawędzi też działa szybko i chwała, że wrócili do tego rozwiązania. 

 

 

 

ITerzci@ gdybym nie miał iPhonea X oraz styczności z galaxy note 8 to może bym uwierzył w te Twoje bajki :)

 

 

Ale czemu bajki? Podzieliłem się wrażeniami, mam do tego prawo. Może mój egzemplarz miał  pecha, może Ty masz po prostu szczęście - ale oceniam co miałem, a było to rozczarowujące doświadczenie.

 

Teraz już w 100% poczekam na przyszły rok, obniżą ceny, poprawią ekran - i może coś z tego będzie.

 

p.s: a, zapomniałem o sławnym wcięciu u góry - jak ktoś pisze, że tego nie dostrzega przy używaniu telefonu, to zazdroszczę - mnie to drażniło, ale chyba mniej niż bardzo wystający aparat z tyłu

 

 

 

//no dobra Panowie, do ataku bo ktoś wpadł do Waszego temaciku i nie wynosi drogiej zabawki na piedestał sztuki użytkowej ;)

 

@EMU:

1. rób co chcesz stary, ale łykanie wszystkiego co da Apple "bo taka specyfika", mimo, że wada jest paskudna (praktycznie wtopa jak z Pixelem 2) to już ciężka sprawa - i tutaj nie istnieje dyskusja, bo cokolwiek nie napiszę, Ty będziesz bronić swojej zabawki za 5 tysi

 

2. następnym razem nagram jak będę miał znowu możliwość używania tego telefonu

 

3. ciut dłużej : )


Użytkownik iTrzeci edytował ten post 19 listopada 2017 - 16:46


#725 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 19 listopada 2017 - 16:18

Akurat ekran jest najlepszym w historii smartfonów wg. Branżowych portali np. Takich jak DisplayMate.

Użytkownik EMU edytował ten post 19 listopada 2017 - 16:19

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych