Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 6s czarne plamy na matrycy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomkierz

tomkierz
  • 270 postów

Napisano 11 września 2017 - 11:28

Cześć,

 

szukałem w internecie informacji na temat tego problemu, ale znalazłem dosłownie jeden taki przypadek i niestety nikt nie podał rozwiązania. 

 

Mam problem z iPhonem 6s. Pojawiły się na nim czarne plamy na głównej kamerze. Dzieje się tak na wszystkich aplikacjach i plamy powiększają się przy zoomowaniu. Dokładnie widać to na poniższym zdjęciu. Bez wachania kupować i wymieniać aparat, czy może to być problem innego typu?

 

Jeśli to aparat, to jakiej jakości są te sprzedawane na allegro? Kupować coś nowego, czy tylko używane z demontażu?

 

Z góry dzięki za pomoc. 

 

37163019985_4a053692b5_z.jpg


MBP Retina 13"


#2 Oscars

Oscars
  • 9 postów

Napisano 11 września 2017 - 13:17

Mi to wyglada na zwykly syf ktory wpadl jakims cudem miedzy szklem a aparatem.

U mnie w 6s wpadlo troche "kurzu" w lewym gornym rogu, z tego co czytalem czesto sie to zdazalo w 6s.

Jezeli ma gwarancje to na gwarancje, jezeli nie to bym sprobowal rozebrac i przetrzec szkielko od srodka.



#3 tomkierz

tomkierz
  • 270 postów

Napisano 11 września 2017 - 19:52

Spotkałem się już z syfem na obiektywie, i w telefonach i w aparatach, i zawsze ten syf wprowadza jakąś mniej, lub bardziej rozmazaną plamę na zdjęciu. Tutaj te kropki są strasznie ostre i przy pełnym zoomie jest tak samo. Do tego pierwsze co zrobiłem, to sprawdziłem w jakim stanie jest szkło i nie widać tam żadnego kurzu.


Użytkownik tomkierz edytował ten post 11 września 2017 - 19:52

MBP Retina 13"





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych