Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jaki kabel lightning?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 iGrzesiu

iGrzesiu
  • 7 postów

Napisano 08 września 2017 - 20:56

Tak jak w temacie wyżej jaki kabel kupujecie, oryginalny Apple czy może jakiś inny z certyfikatem MFI. Ostatnio po 2 latach przestał działać mi mój iLuv i się zastanawiam czy jest sens dopłacać za ten MFI. Kabel przerwał mi się przy wtyku niby standard ale po podłączeniu do telefonu nie ładuje albo wyświetla się informacja o niecertyfikowanym kablu gdzie oryginalny Apple może nie mieć już osłony ale jakoś daje rade, choć wygląda gorzej niż ten chińczyk.Jest sens brać jakiegoś chinczyka typu uGreen, Benks, Rock itp. jakich pełno na ebay itp. z mfi, czy może jednak bez tego ale lepiej wykonanego i do tego tańszego tego samego producenta. Czy użytkownicy tego forum mają jakieś doświadczenia z tymi kabelkami?



#2 North

North
  • 1 336 postów

Napisano 08 września 2017 - 21:22

Moim zdaniem koniecznie musi mieć MFi, kupiłem raz w sytuacji podbramkowej na stoisku w galerii nieoryginalny kabel i po kilku ładowaniach miałem zmasakrowaną baterię w iP5. Być może miałem pecha, ale jednak teraz zawsze używam oryginalnych kabli.



#3 winmaciek

winmaciek
  • 6 502 postów
  • Płeć:

Napisano 08 września 2017 - 21:35

Temat wałkowany tysiąc razy. Zalecane jest MFi, jeśli chce się mieć pewność działania i posiadania nieusmażonego telefonu. Osobiście uważam, że oszczędzanie kilkudziesięciu złotych na kablu do telefonu/tabletu za tyle kasy to zły pomysł.

MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#4 LuxuryEquipment

LuxuryEquipment
  • 2 postów

Napisano 09 września 2017 - 15:12

Hej czy jest ktoś w stanie powiedzieć mi coś na temat tego kabla ?

http://allegro.pl/zlacze-lightning-kabel-szybkiego-ladowania-iphone-i6953696460.html

Pytałem wśród znajomych podobno dobrze wykonany i polecali go generalnie

Jakieś opinie?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych