Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nie mogę przenieść biblioteki ITunes pomiędzy komputerami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 NeeRek

NeeRek
  • 250 postów

Napisano 01 września 2017 - 00:56

Witam. Zakupiłem nowego laptopa i chciałem przenieść całą bibliotekę ITunes na nowy sprzęt . Wszystko robiłem wg instrukcji na stronie Apple , ale to nie działa :/ 

Dodam że bibliotekę mam w 2 miejscach . Tzn. Podstawowe pliki mam na dysku C standardowo , a całą muzykę mam na dysku D (Konsolidacja plików itd. Nie chciałem zawalać dysku C i konsolidowałem pliki na dysk D) .

 

Dziś skonsolidowałem wszystko na dysk D i przeniosłem to normalnie na nowy sprzęt i wkleiłem wg instrukcji do folderu Muzyka->ITunes . Ale ITunes nic nie widzi :(

 

Na nowy laptop mam przenosić pliki i z dysku D i C ? Jak to robić ? 

 



#2 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 01 września 2017 - 10:05

1) na Windows wszystkie pliki iTunes powinny do "migracji" być skonsolidowane w katalogu Moja Muzyka /iTunes na dysku C, tak jak jest "po bożemu".

Poustawiaj sobie to w iTunes na Windows (Preferencje -> Zaawansowane -> Miejsce katalogu iTunes Media + Utrzymuj porządek + Kopiuj do katalogu iTunes Media + z menu Plik -> Biblioteka -> Uporządkuj Bibliotekę + Konsoliduj pliki) tak żeby wszystko było na dysku C. Zero kombinowana bo to ugryzie Cię w tyłek potem.

 

2) kopiujesz Katalog iTunes ( a w środku powinny być pliki biblioteki iTunes, iTunes Media i Album Artwork) z Moja Muzyka na nowy komputer i komplet wkładasz do katalogu Muzyka na Mac.

 

Tyle.


Użytkownik imrik edytował ten post 01 września 2017 - 10:05


#3 NeeRek

NeeRek
  • 250 postów

Napisano 01 września 2017 - 11:30

Robiłem tak . Jeszcze raz zrobię wszystko od początku , może jakiś błąd się wkradł czy coś . 

 

Edit: Przeniosłem wszystko z dysku C i D jeszcze raz i zadziałało 


Użytkownik NeeRek edytował ten post 01 września 2017 - 11:58





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych