Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

OmniFocus 2 - brak możliwości utworzenia własnej perspektywy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 pretorians

pretorians
  • 235 postów

Napisano 31 sierpnia 2017 - 18:35

Witam

 

W zakładce "Perspektywy" we wszystkich filmach instruktażowych widać ładnie opcje: 1. Pokaż wszystkie oraz 2. Dodaj nową perspektywę.

 

Niestety u mnie brak tych opcji! Nie wiem czy źle coś zrobiłem, czy program "niekompletny", czy może to kwestia tylko odhaczenia jakiejś opcji w ustawieniach. 

 

Czy ktoś miał podobny problem?



#2 didisoft

didisoft
  • 28 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 01 września 2017 - 17:34

Perspektywy możesz dodawać tylko w wersji Pro.



#3 pretorians

pretorians
  • 235 postów

Napisano 01 września 2017 - 18:23

Perspektywy możesz dodawać tylko w wersji Pro.

Już teraz też wiem...wczoraj późnym wieczorem doszedłem do tego...

Tylko dla mnie to trochę świństwo.

Bo muszę zapłacić za OmniFocus prawie 200 zł a potem jeszcze prawie tyle samo za upgrade do wersji PRO tak? To troszkę złodziejstwo moim zdaniem. Tym bardziej, że kupując w AppStore nie ma ani słowa o tym, że jest to wersja troszkę uboższa.



#4 didisoft

didisoft
  • 28 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 01 września 2017 - 19:44

Z ceny też nie jestem zadowolony, ale jest to dokładnie opisane na stronie OmniGroup. Na iOS też masz wersje Pro, którą można dokupić później.

Korzystałem z wersji Standard na macOS i iOS dość długo zastanawiałem się nad zakupem Pro, aż w końcu kupiłem i nie żałuję.

Dopiero wersja Pro pokazuje na co stać ten program.



#5 pretorians

pretorians
  • 235 postów

Napisano 01 września 2017 - 21:21

Z ceny też nie jestem zadowolony, ale jest to dokładnie opisane na stronie OmniGroup. Na iOS też masz wersje Pro, którą można dokupić później.

Korzystałem z wersji Standard na macOS i iOS dość długo zastanawiałem się nad zakupem Pro, aż w końcu kupiłem i nie żałuję.

Dopiero wersja Pro pokazuje na co stać ten program.

Kupowałem z AppStore i tam nic nie jest napisane. Chodzi mi o to , że nie ma informacji o tym, że kupujesz wersję standard. Powinna być taka informacja w AppStore


No dobra, następna bardzo przykra sprawa... Gdy kupiłem standard miałem go na iMacu i na MacBooku Air... Wykupiłem teraz pro ale jest tylko na iMacu...Na MacBooku nie ma go :(






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych