Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Dwa monitory MacBook Pro 2015 13"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krzysztof Magrel

Krzysztof Magrel
  • 7 postów

Napisano 26 sierpnia 2017 - 17:45

Witam,

Chciałbym zakupić dwa monitory LG24MP59G i podłączyć je za pomocą kabli displayport-minidisplayport. Czy na obu monitor będzie odpowiednia jakość. Czy wybrać monitory mniejsze 21" zamiast 24". Również zastanawiam się nad pracą komputera, czy pociągnie ze sobą dwa monitory.

Z góry dziękuje :)

 

#2 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 637 postów
  • Płeć:

Napisano 26 sierpnia 2017 - 23:04

Moje ciągnie bez problemu, to i z Twoimi powinien sobie poradzić. Eizo CG222W i Dell 2515H.

Użytkownik Mikołaj Maciejko edytował ten post 26 sierpnia 2017 - 23:07


#3 mrrawhead12

mrrawhead12
  • 49 postów

Napisano 27 sierpnia 2017 - 09:05

Moje ciągnie bez problemu, to i z Twoimi powinien sobie poradzić. Eizo CG222W i Dell 2515H.

 

 

A można spytać do czego używasz swojego MacBooka z tymi dwoma monitorami? Jakieś lekkie prace biurowe czy coś cięższego?



#4 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 637 postów
  • Płeć:

Napisano 27 sierpnia 2017 - 10:55

A można spytać do czego używasz swojego MacBooka z tymi dwoma monitorami? Jakieś lekkie prace biurowe czy coś cięższego?

Zawodowo niezbyt ciężkie prace biurowe. Hobbystycznie - Lightroom, Affinity Photo, Final Cut Pro i odrobina Xcode.

 

To raczej nie ma żadnego znaczenia, bo nie zauważyłem, żeby sam fakt podłączenia monitorów miał jakikolwiek wpływ na wydajność.



#5 mrrawhead12

mrrawhead12
  • 49 postów

Napisano 27 sierpnia 2017 - 21:56

To raczej nie ma żadnego znaczenia, bo nie zauważyłem, żeby sam fakt podłączenia monitorów miał jakikolwiek wpływ na wydajność.

 

Teoretycznie ma to znaczenie - widać to zwłaszcza w grach. Zastanawiało mnie jedynie czy jest to odczuwalne w pracy. :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych